Ana sayfa Soru - Cevap Spotify Nedir?

Spotify Nedir?

PAYLAŞ

Spotify, çoğumuzun bildiği gibi bir müzik dinleme servisi. Fakat konumu itibariyle bir müzik dinleme servisinden daha öte bir müzik kutusu demek çok daha doğru olacak. Her an her yerde oluşturduğunuz çalma listeleri, favorilere eklediğiniz istasyonlarla asla canınız sıkılmayacak. Bu yazımızda da Spotify servisini inceleyeceğiz, avantajlarına değineceğiz.

4 milyar dolar değerindeki müzik dinleme servisi Spotify’da seleflerine göre sosyal yapısı çok dikkat çekiyor. Gözat, Keşfet gibi sekmeleriyle sürekli farklı türde müzikleri keşfetmeye iten yapısıyla canınız sıkılmayacak. Radyo sekmesinde çeşitli türlerle bir çok şarkı keşfedilmeyi bekliyor. Şahsen radyo kısmında bir çok yeni Heavy Metal grubuyla tanıştım. Spotify’da en çok dinlenen 100 Rock şarkı/ 100 Pop şarkı gibi listelerle müzik gündemi takip etmeniz daha kolay olacak.

Spotify bünyesinde barındırdığı bir çok fonksiyonun yanında bir çok servisle uyumlu. Last.fm, Twitter #Music gibi popüler uygulamalarla uyumlu olan Spotify’ı bir çok cihazda kullanabiliyoruz. Tüm iOS cihazlarında, Androidler’de ve Windows Phonelar’da kullanılabilen Spotify’ı bir defa kullandıktan sonra bağımlısı olacağınızı düşünüyorum. Spotify’sız geçmez günler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.