Ana sayfa Sinema Star Wars’un Efsane ismi Carrie Fisher Hayatını Kaybetti!

Star Wars’un Efsane ismi Carrie Fisher Hayatını Kaybetti!

PAYLAŞ
Star Wars'un Efsane ismi Carrie Fisher Hayatını Kaybetti

Sinema tarihinin en iyi filmleri arasında yer alan Star Wars’un Efsane ismi Carrie Fisher Hayatını Kaybetti! Carrie Fisher’ın üzücü haberi sevenlerini yasa boğdu.

Star Wars serisinin sevilen karakterlerinden Prenses Leia rolünü canlandıran, Carrie Fisher’e dair kötü haber geldi. Geçtiğimiz hafta “Rogue: Bir Star Wars Hikayesi” isimli film sık sık karşımıza çıkmış, film gişede beklentilerin üzerinde bilet satmıştı. Star Wars filmlerinin sevilen isimleri arasında yer alan Carrie Fisher, kaldırıldığı hastahane de hayatını kaybetti.

Haberlere göre, bir süredir hastahanede yoğun bakımda yatan ünlü oyuncu, müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi. Kalp krizi geçirdiği fark edilir edilmez hastahaneye kaldırılan 60 yaşındaki Fisher, yoğun bakımda kaldı. Doktorların tüm müdahalesine rağmen hayata dönderilemeyen Fisher, Los Angeles’da kaldırıldığı hastahenede hayata gözlerini yumdu. Acı haber tez zamanda tüm sevenlerine ulaştı.

Star Wars’un Efsane ismi Carrie Fisher Hayatını Kaybetti!

Her ne kadar erkenden fark edilip hastahaneye kaldırılsa da, doktorların müdahaleleri cevapsız kaldı. Kaldırıldığı hastahane de yapılan müdahalelere yanıt veremedi. ABD’nin sevilen ünlü oyuncuları arasında yer alan Carrie Fisher, ölümü ile herkesi yasa boğdu.

Star Wars serisi başta olmak üzere bir çok filmde rol alan ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıl yayınlanan Star Wars: The Force Awakens filminde karşımıza çıkmıştı. Usta oyuncu, geçen sene yayınlanan Star Wars filminden sonra yeni filmde rol almadı. Prenses Leia rolüyle tanınan Carrie Fisher için sosyal medya da açılan tag’le sevenleri tweet atıyor. Kısa bir süre içerisinde gündeme oturan bu üzücü haber, sevenlerini oldukça üzdü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.