Ana sayfa Oyun Steam Cadılar Bayramı indirimi Başladı!

Steam Cadılar Bayramı indirimi Başladı!

PAYLAŞ
Steam Cadılar Bayramı indirimi

Oyuncuların vazgeçilmez platformlarından Steam Cadılar Bayramı indirimi ile oyuncuların karşısına çıktı. İşte Steam cadılar bayramı indirimi ve detayları!

Popüler oyun platformları arasında yer alan Steam her sene düzenlenen indirimlerine devam ediyor. Cadılar bayramına özel düzenlenen indirimler oyuncuların yüzlerini güldürecek türden! Lakin bir çok oyun, film ve bazı güncellemeler de indirimler düzenlendi.

Yılın son aylarına girmemiz ile beraber Steam tarafında yine her sene olduğu gibi kampanyalar düzenlendi. Bu zamana kadar Ekim ayında kampanyalar yapan Steam geleneği yine bozmadı. Valve ekibi tarafından her sene olduğu gibi bu sene de indirim rüzgarları esti. Steam Cadılar Bayramı indirimi ile beraber bir çok oyunda indirimler yapıldı.

Steam Cadılar Bayramı indirimi Başladı!

Cadılar bayramı etkinliği ile beraber geçtiğimiz senelere nazaran daha az oyunda indirim yapılmış durumda. 28.10.2016 ile 01.11.2016 tarihleri arasında düzenlenen kampanyalar da %85’e kadar indirimler oyuncuların karşısına çıkıyor.

cadilar-steam-cadilar-bayrami-indirimi

Her sene olduğu gibi bu sene de Halloween 2016 altında korku oyunlarına yapılan indirimlerin dışında bu sene bir önceki senelere nazaran korku filmlerinde de indirimler karşımıza çıkıyor.  Metro 2033 Redux, The Old Blood, Resident Evil 6 ve daha bir çok oyunda gerçekleşen indirimlere şuradaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.