Ana sayfa Oyun Steam Sonbahar İndirimlerini Kaçırmayın!

Steam Sonbahar İndirimlerini Kaçırmayın!

PAYLAŞ

Steam platformu oyuncuları her sonbahar döneminde yaptığı indirimler ile sevindirmeye devam ediyor. PayPal’ın yaptığı Steam sonbahar indirimleri tarihi açıklamasından 1 gün geç olsa da dün akşam saat 19:00 sularında Steam sonbahar indirimlerine başlamış oldu.

İlk gün olarak indirimli oyun fiyatları pek fena gözükmüyor. BioShock serisinin efsane oyunu BioShock Infinite, Max Payne 3, Goat Simulator, Counter Strike: Global Offensive, The Stanley Parable gibi oyuncuların favorileri arasında yer alan birçok yapım indirimli fiyatlardan satılmaya başladı.

Yeni nesilin favori oyunu Watch Dogs’da bu indirimlerden nasibini almış bir diğer yapım ancak Ubisoft’un uyguladığı fiyat politikasından dolayı indirimli hali bile cüzdanınıza epey bir zarar verebilecek halde gözüküyor.

steam-sale2

Steam’in değiştirdiği arayüz özellikleriyle birlikte geçtiğimiz yıllarda indirim dönemlerinde görmeye alışık olduğumuz bir takım değişikler artık Steam’de yer almıyor. Örneğin flaş indirimler artık Steam bünyesinde mevcut değil.

Şimdilik neredeyse hiçbir gereksiz oyunun indirim listesinde yer almadığı Steam sonbahar indirimleri umarız bu şekilde ilerleyerek oyuncuların yüzünü güldürmeye devam eder.

Önümüzde daha yılbaşı indirimleri de olduğunu göz önüne alarak cüzdanınızı idareli şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.