Ana sayfa İnceleme SteelSeries Siberia Elite Oyuncu Kulaklığı İnceleme

SteelSeries Siberia Elite Oyuncu Kulaklığı İnceleme

PAYLAŞ

Sizler için ilk kez oyuncu ekipmanı inceledik. SteelSeries isimli firmanın Siberia Elite modeli oyuncu kulaklığını inceledik. Video inceleme olarak hazırlanan bu içeriğimizde başka ekipmanlar da yer alıyor. İlk kez bir videoda birden fazla ürünü inceledik.

Şimdi hemen SteelSeries Siberia Elite‘in teknik özelliklerine bakalım daha sonra bu oyuncu kulaklığı hakkında genel yorumlarıma geçeceğim. Ürünün fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Siberia Elite İnceleme Videosu

Hoparlör
Frekans aralığı : 16-28000 Hz 32 Ohm
Hassaslık : 120 dB

Mikrofon
Hassaslık : 100 – 10000 Hz
Hassaslık : -44 dB

  • 1.2 metre kablo uzunluğu
  • 1.5 metre uzatma kablosu
  • Windows, Mac OS X ve PlayStation ile uyumlu
  • USB ses kartı
  • 3 pinli ve 2 pinli adaptörler

SteelSeries Siberia Elite Oyuncu Kulaklığı İnceleme

Kalite olarak SteelSeries Siberia Elite benden kesinlikle tam puan almayı başardı. Ancak fiyat konusu biraz düşündürüyor. Tam anlamıyla profesyonel bir oyuncu değilim ve üst düzey bir müzik dinleme zevkim yok. Siberia Elite, 850 – 950 TL aralığında değişen bir fiyatla ülkemizde bulunabiliyor. Bu şartlar altında herkese önerebileceğim, kesinlikle alın diyebileceğim bir ürün değil tabii ki.

Yassı kablo yapısı, konforu ve Engine 3 isimli yazılım sayesinde kolayca özelleştirilebilir oluşu, zengin kutu içeriği kesinlikle dikkat edilmesi gereken noktalar. Fiyatı önemli değil ben gerçekten en kaliteli kulaklıklardan birini istiyorum diyorsanız SteelSeries Siberia Elite oyuncu kulaklığı tam olarak aradığınız kulaklık.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.