Ana sayfa Oyun Super Mario Run Nasıl Yüklenir?

Super Mario Run Nasıl Yüklenir?

PAYLAŞ
Super Mario Run Nasıl Yüklenir

Nintendo tarafından oyunseverlerin karşısına çıkarılan yeni nostaljik oyun Super Mario Run Nasıl Yüklenir? Android için ne zaman çıkacak? işte cevapları!

Pokemon Go’nun yaratıcılarından yepyeni bir oyun karşımıza çıktı. Nintendo tarafından 2016 yılının sonunda yani Aralık ayında yepyeni bir oyun karşımıza çıktı. Super Mario Run oyununu aslında daha öncesinde Apple’ın iPhone 7 lansmanında duymuştuk. Ayrıca geçtiğimiz haftalar da Super Mario’nun çıkış tarihi ile ilgili şurada yer alan bir haberimizi sizinle paylaşmıştık.

Bu haberlerden sonra Super Mario Run nihayet çıktı. Yıllardır oynasak da tadından vazgeçmeyeceğimiz Super Mario’nun akıllı telefon versiyonu olan oyun, bol bol eğlence ve aksiyon içeriyor. Yenilenen grafiklere sahip olan oyun, nasıl yüklenir? neler yapılır bunları sizlere aktarmak istiyoruz. Super Mario Run nasıl yüklenir? sorusu bu sıralar fazlasıyla soruluyor. Aslında oyunu yüklemek için yapmamız gereken şeyler basit. Yine de anlatmak da yarar var diye düşünüyorum. Ayrıca bu anlatım dışında soru veya sorunlarınızı yorum atarsanız, cevaplamaya çalışacağız.

Super Mario Run Nasıl Yüklenir?

Şimdi gelin Super Mario Run Nasıl yüklenir? sorusuna cevap verelim. Oyunu kurmak oldukça basit. iOS cihazınızdan App Store’a giriş yaptıktan hemen sonra Arama alanına Super Mario Run yazıyoruz. Daha sonrasında yapımcısı Nintendo olan oyuna girip, İndir diyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, eğer ki App Store hesabınızda kart bilgileri isteniyor veya onaylamanız isteniyorsa bu işlemleri yapmanız gerekmekte. Lakin oyun içerisinde satın alımlar olduğu için App Store hesabınıza kart eklemeniz istenebilir.

Harcama yapmasanız dahi bu işlemi yapabilirsiniz. Daha sonrasında internet hızınıza bağlı olarak oyun indirilecek. Bu noktaya kadar herşey tamam. Ancak App Store indirmesini tamamladıktan sonra yapmamız gereken bir diğer işlem daha var. Son olarak oyuna giriş yapıyoruz, isim giriyoruz. Nintendo hesabınız var ise giriş yapın, yok ise boş bırakabilirsiniz. Daha sonrasında oyun yaklaşık 100 MB’lık bir dosya indirecek. Bu işlem genelde 10 dakikaya kadar sürebiliyor. Burada sabırlı olmanızda fayda var. İndirmeler tamamlandıktan sonra videoda izlediğiniz gibi oyunu oynayabilirsiniz.

Super Mario Run Android Cihazlara Yüklemek Mümkün mü?

Biliyoruz ki, Nintendo öncelikle iOS kullanıcılarına oyunu çıkarıyor, daha sonrasında ise aradan 2-3 ay geçtikten sonra Android cihazlara geliyor. Pokemon GO oyununda bu tarz bir olay karşımıza çıkmıştı. Super Mario Run konusunda firma tarafından resmi bir tarih verilmedi. Ancak Android cihazlara 1 ay veya en geç 3 ay içerisinde geleceğini düşünüyoruz.

Android cihazlara geldiğinde Teknovi’de duyurusunu yapacağız, bu yüzden takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Oyun Android’de nasıl olacak, hangi tarihte çıkacak, hep beraber bekleyeceğiz. Çıktığında sorularımız cevaplanmış olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.