Ana sayfa Akıllı Telefon Tam Tamına 12.000 TL Fiyatıyla iPhone 7 Satın Almak!

Tam Tamına 12.000 TL Fiyatıyla iPhone 7 Satın Almak!

PAYLAŞ

Merakla beklenen iPhone 7 fiyatlarından sonra şimdide altın kaplamalı olanlar piyasada. İşte karşınız da Tam Tamına 12.000 TL Fiyatıyla iPhone 7!

Apple’ın yeni nesil akıllı telefon modellerinin çıkması ile beraber fiyat konusunda kullanıcılar isyan etmişti. Türkiye de vergiler ile beraber aşırı derecede pahalı olan modellere sosyal medyadan tepkiler varken bunun yanında övgüler de yer alıyordu. Fiyat tartışması halen devam etse de Apple’ın yeni akıllı telefon modellerinin fiyatını arttıran özellikler de bir çok firma tarafından açıklandı. Bunlardan dikkat çekenlerden bir tanesi, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için 24 Ayar altın kaplama yapmak.

Cihazının farklı görünmesini sevenler altın kaplamalı akıllı telefonları alarak hava atabiliyor. Daha öncesinde iPhone 6s modellerinde gördüğümüz altın kaplama olayı şimdide iPhone 7 ve iPhone 7 plus cihazlarla karşımıza çıktı.

Tam Tamına 12.000 TL Fiyatıyla iPhone 7!

Apple’ın şu an ki Türkiye fiyatlarını baz alırsak daha da pahalı olsun, havam olsun diyenler var ise, 24 ayar altın kaplamalı iPhone 7’ler ile tanışın derim. Cihazı farklı kılacak, cebinizi yakacak türden. Fiyatı ikiye katlayan bu olay cihazınızın dışını tamamen değiştiriyor. 20 Aşamalı gerçekleşen altın kaplamanın fiyatı 1.900 dolar’dan başlıyor. Kendinizi yormayan biz hesapladık. Bu da hemen hemen 5 bin 700 TL demek.

apple-2

Merak edenler için Tam Tamına 12.000 TL Fiyatıyla iPhone 7 Fiyatının yanında bazı özellikler daha var. 32GB’lik iPhone 7’nin fiyatı 1,900 dolar, 128GB’lik 2,400 dolar, 256GB’lik iPhone 7 ise 2.600 dolara satılmakta. iPhone 7 Plus cihazınızı altın kaplama yapmak isterseniz kapasiteye bağlı olarak +100 dolar daha fazla ödemeniz gerekmekte.

Altın kaplamanın yanı sıra benim bunun yanında bir havam daha olsun derseniz Apple logosunu da elmas yaptırabilirsiniz. Elmastan Apple logosu ve arka tarafta ejderha figürü ile beraber 128 GB iPhone 7’nin fiyatı 4.000 dolar olurken iPhone 7 Plus’ın fiyatı ise 4.500 dolar olarak belirlenmiş.

apple-3

Piyasa da iPhone 7 ve iPhone 7 Plus fiyatları konuşulurken bir de bu özellikli cihazı satın almak nasıl bir duygu acaba. Her neyse Tam Tamına 12.000 TL Fiyatıyla iPhone 7 sahibi olmak isteyen ya da satın almak isteyen olursa bize de hayırlı olsun demek düşer. Bu tarz kaplamalar kişiye özel yapılabiliyor. İstek olmasaydı böyle bir durum da ortaya çıkmazdı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.