Ana sayfa Editörden Vine Güncellemesi ile Tek Bir Tuşla Tüm Vineları izleyin!

Vine Güncellemesi ile Tek Bir Tuşla Tüm Vineları izleyin!

PAYLAŞ

Popüler kısa video paylaşım servisi Vine’a yeni bir güncelleme geldi! Yeni gelen Vine Güncellemesi ile Tek Bir Tuşla Tüm Vineları izleyin!

Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri her geçen gün daha da artıyor. 7 saniyelik videoların paylaşıldığı sosyal ağ, popüler kısa video paylaşım servisi Vine da kullanıcıların isteklerine daha da önem verileceği ve bu doğrultu da güncellemeler geleceği konuşuluyordu. Hatta şirket daha sonrasında feedback’lere göre değerlendirme yapabileceklerini ve yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkacağını duyurdu.

Bu duyuru sonrasında uzun bir süredir Vine’a çok kapsamlı bir güncellemenin geleceği konuşuluyordu. Nihayet beklenen güncelleme bugün geldi. Yetkililer tarafından güncelleme doğrulandı, iOS, Android ve Web platformu için Vine güncellendi. Vine’a gelen güncellemenin detayına bakacak olursak, en belirgin detay, bu zamana kadar çekilen tüm Vine’ları tek tuşla izleyebileceğimiz bir butonun yer alması olmuş.

Tek Bir Tuşla Tüm Vineları izleyin

Kullanıcıların kısa videoları çekerek hayranları ile paylaştığı platforma bu şekilde bir güncellemenin gelmesi oldukça sevindirici oldu. Özellikle de twitter’da uzun bir süre Vine’a gelen bu güncelleme konuşuldu. Güncelleme hakkında daha fazla detay vermek gerekirse, bugün gelen güncelleme, bir çok kullanıcının sıkıntısına çözüm oldu.

Takip ettiğimiz kullanıcılar video paylaştığında hem Anasayfa da, hem de keşfet’de “izle” butonu yer alıyor ve bu butona tıkladığımız da kullanıcının bu zamana kadar paylaştığı tüm kısa videolar tek bir video gibi karşımıza çıkıyor. Her videonun sonunda döngü oluşmaması için de, videolar arasında geçiş için ekrana dokunmanız yetiyor.

Aslında çok kapsamlı bir güncelleme olduğunu söylemem. Ancak kullanıcılardan gelen istek üzerine şirketin bu şekilde bir özelliği karşımıza çıkarması, oldukça iyi olmuş. Örneğin bir Vine kullanıcısının 1.000 tane kısa videosu var. Sürekli aşağıya inip tek tek izlemektense, tek bir video gibi tek bir yerden izlemek daha mantıklı. Mesela youtube’da görenler vardır, xx tüm vineları şeklinde videolar dolanıyor. Bu videolarda olduğu gibi, artık her kullanıcının videolarını kolay bir şekilde izleyebileceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.