Ana sayfa Otomobil Tek Tekerli Motor: RYNO ile Tanışın

Tek Tekerli Motor: RYNO ile Tanışın

PAYLAŞ
Tek Tekerli Motor: Ryno ile Tanışın!

Bu zamana kadar gördüğünüz motorları unutun. Tek Tekerli Motor: Ryno ile Tanışın! İşte Tasarımı ile dikkat çeken tek tekerli motosiklet.

RYNO isimli bir firma tarafından üretilen motosiklet şimdiye kadar görmüş olduğunuz tüm motorları unutturacak türden. İki tekerli motorlara karşı çıkanlara inat tek teker motosiklet üreten firma, motor sevenlerin ilgisi ile karşı karşıya kaldı.

Teknolojinin gelişmesi sektörlere de sıçrıyor. Bazen olumlu yanları olurken bazen olumsuz yanları da olabiliyor. İki tekerli motorlara göre daha farklı bir tasarım ve yapıda olan RYNO, oldukça ilgi çekici. Tasarımsal olarak bakıldığında tek tekerli olmasına aldanmayın. Üretici firma kendine o kadar güveniyor ki tamamen dengeye önem vermişler diyebiliriz. Siz tek tekerin üzerinde giderken bunu hissetmiyorsunuz bile.

Tek Tekerli Motor: Ryno ile Tanışın!

Konforlu ve ilginç tasarımıyla dikkat çeken motosiklet hem ayakta, hemde oturarak gitmenize olanak sağlıyor. Firma tarafından hala geliştirme aşamasında olan motosikletin teker üstündeki pedalları tüm olayı çözüyor. Pedallara ayağını koymanız ile beraber oturarak gidebilir veya ayağa kalkarak gidebilirsiniz. Dengenin ön planda tutulması ile beraber bir çok kaygı da ortadan kalkmış durumda.

motor-2

Ryno Motors tarafından geliştirilen RYNO ile ışıklarda durmak istediğinizde ayağınızı diğer motorlar da olduğu gibi yere koymanız gerekiyor. Bunun dışında farklı şekillerde de son tüketiciye sunulabilen motor, modifiye seçeneği ile de dikkat çekiyor. Üretildiği bölge itibari ile Amerikan motorlarını baz alan firma farklı ülkelere göre modifiye yapabiliyor.

Bu Motorun Sadece Tek Tekeri Var!

RYNO’nun fiyatı hakkında henüz net bir açıklama yok. Fiyat ve teknik detaylar konusunda bilgi almak için şuradaki Ryno Motors sayfasına gitmeniz gerekmekte. Firmanın sizin istekleriniz doğrultusunda tasarıma şekil verebileceğini düşünürsek fiyatının birazcık tuzlu olabileceğini söylemek mümkün.

Firma 2014 yılında çıkardığı ürününü geliştirerek günümüze kadar ön sipariş usulü çalışıyor. Yani siparişi verdim, ödememi yaptım şeklinde değil de isteklerinize karşılık veren bir firma. Türkiye yollarında RYNO isimli bu motosikleti görür müyüz bilmem, ancak tasarımı benim fazlasıyla dikkatimi çekti.

Her ne kadar tasarım anlamıyla farklı bir yapıda olsa da, Türkiye koşullarında standart motorlar bile bazı konularda güvensiz kalabiliyor. Tek tekerli bir motosiklet ile ne kadar rahat ve güvende olabileceğimizi düşünemiyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.