Ana sayfa Akıllı Telefon Tek Telefonda Hem Android Hem Firefox OS : Geeksphone Revolution

Tek Telefonda Hem Android Hem Firefox OS : Geeksphone Revolution

PAYLAŞ

Akıllı telefon sektörünün Android tarafında gelişmeler hız kesmiyor. Giderek artan performansın ve Android’in sunduğu özelliklerin bir sonucu olarak karşımıza çıkan Geeksphone Revolution adlı akıllı telefon, içerisinde hem Android işletim sistemini hem de Firefox OS işletim sistemini barındıracak.

Geeksphone adlı İspanya merkezli akıllı telefon üreticisi tarafından açıklanan bilgilere göre firmanın Revolution isimli modeli 2014 yılında satışa çıkacak. Android işletim sisteminin geliştirici özellikleriyle ilgilenen kullanıcılar için piyasaya çıkacak olan ürünün teknik özellikleri de açıklandı.

Intel Clover Trail+ işlemciye sahip olacak olan Revolution modeli Atom Z2560 yonga setine sahip. 1.6GHz işlemci hızına sahip olan bu işlemci 2 fiziksel çekirdeğe sahip olacak. 4.7″ boyutunda IPS panelin kullanılacağı ekranın çözünürlüğü ise 960 x 540 piksel olacak. 2000 mAh batarya, microSD kart yuvası gibi diğer özelliklere sahip olması beklenen Geeksphone Revolution’ın Ocak 2014’te satışa çıkacağı ön görülüyor. Fiyat bilgisinin ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.