Ana sayfa Akıllı Telefon Takip Edin: Teknovi Bundle Haber Uygulamasında!

Takip Edin: Teknovi Bundle Haber Uygulamasında!

PAYLAŞ
Teknovi Bundle Haber Uygulamasında!

Kısa bir süre önce duyurduğumuz gelişim sürecimiz ile ilgili yeni bir haber ile karşınızdayız. Teknovi Bundle Haber Uygulamasında! Takip etmeyi unutmayın.

Bundan yaklaşık 1 aylık süreç öncesinde Teknovi gelişim sürecinde şeklinde bir haber paylaşmıştık. Bu haber sonrasında gerek editör kadromuzda gerek site tasarımında bir çok yenilik yaptık. Ancak Güncel teknoloji haberleri sloganımızdan hiç bir şekilde taviz vermeden yayın hayatımıza devam ettik.

Teknovi’yi yakından takip edebilmeniz ve akıllı telefonlarınızdan daha rahat haberlere ulaşmanız adına bir adım daha attık. Artık temel prensibimiz olan “Kullanıcı odaklı özgün haber” duruşumuzu devam ettirecek “Bundle” uygulamasında bizleri takip edebilirsiniz.

Teknovi Bundle Haber Uygulamasında!

Bundle Haber uygulaması aracılığıyla Teknovi’yi kolay bir şekilde takip edebileceğiniz gibi yayınladığımız en güncel haberlere de ulaşabileceksiniz. Teknovi ve Bundle haber uygulaması işbirliği ile güncel haberler anlık olarak uygulamaya düşebilmekte.

Böylelikle mobil cihazınız üzerinden Teknovi de paylaşılan tüm haberlere kolayca ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz. Bundle uygulamasını kullanmak bir hayli kolay.

aci%cc%87kla

Bundle Android Uygulamasını indirmek için Tıklayın
Bundle iOS uygulaması için Tıklayın

Yapmanız gereken şey ilk olarak Bundle uygulamasını indirmek. Daha sonrasında sol tarafta yer alan Kaynak Ekle butonuna tıklamak ve “Teknovi” aratıp, Ekle butonuna basmak. Bu işlemleri uygulamanız sonrasında Teknovi tarafından eklenen güncel teknoloji haberlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.