Ana sayfa Drone Telefon Kılıfı Olarak Kullanılabilen Mini Drone: AirSelfie!

Telefon Kılıfı Olarak Kullanılabilen Mini Drone: AirSelfie!

PAYLAŞ
Telefon Kılıfı Olarak Kullanılabilen Mini Drone

Karşımıza çıkan bir çok drone modeline göre farklı amaca sahip olan aynı zamanda Telefon Kılıfı Olarak Kullanılabilen Mini Drone: AirSelfie ve detayları.

Selfie çılgınlığı hızla devam ederken farklı bir ürün tanıtımı yapıldı. Özellikle de kalabalık arkadaş grubunuz var ve özel anlarınızı fotoğraflamakta zorlanıyorsanız bu ürün tam size göre. Telefonunuzla fotoğraf çekmeyi çok seviyorsanız asistan görevi gören AirSelfie isimli mini drone bazı zor anlarınızda yardımınıza koşabilir.

AirSelfie isimli mini drone, kalabalık arkadaş gruplarının fotoğraf çekme çilesine derman oluyor. Farklı tasarımı ile dikkat çeken bu drone bu zamana kadar karşımıza çıkanlardan biraz farklı. Özel tasarımlı bu drone’u cep telefonunuzun kılıfının içine yerleştirebiliyorsunuz. Ayrıca kılıf içine girdiğinde şarj olup aynı zamanda ekstra depolama alanı sunuyor.

Telefon Kılıfı Olarak Kullanılabilen Mini Drone: AirSelfie!

Mobil uygulaması sayesinde kolay bir şekilde kontrol edilebilen AirSelfie, %100 şarj edildiğinde 3 dakika kullanım sunuyor. 20 metre yüksekliğe çıkabilen bu drone’un şarj süresi diğer Drone’lara göre biraz daha kısa sürüyor.

Kendi kamerası aracılığıyla fotoğraf çekmesinin yanında HD kalitede video çekebilen mini drone, Kickstarter’da destek bekliyor. Çıkış amacına bakıldığı zaman selfie’ye farklı bir boyut kazandıran bu Drone’u satın almak için hala zamanınız var.

48 bin dolar fon hedeflenen proje için şu anda 10 bin dolar destek yapılmış durumda. Gerekli fon sağlandıktan sonra satış fiyatı 285 dolar olacak mini drone, görünümü ile dikkat çekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.