Ana sayfa Dünyadan Tesla Model S ile Köpek Yürüyüşü Yapmak Mümkün

Tesla Model S ile Köpek Yürüyüşü Yapmak Mümkün

PAYLAŞ

Sektörde hızlı bir şekilde ilerleyen Tesla’nın yeni model aracı Tesla Model S ile Köpek Yürüyüşü yapan bir youtube kullanıcısı, bunu videoya çekti. 

Elektrikli araç üreticileri arasında sektöre hızlı bir şekilde giriş yapan Tesla, geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme getirmişti. Güncelleme daha çok Model S‘i kapsıyordu. Son güncelleme v7.1 ile beraber bu modeldeki Tesla arabaya sahip olanlar, oldukça ilginç karelerle karşımıza çıktı. Bunlar arasında en ilginç olanı ise, aracını yanına alarak  Köpek yürüyüşü denilen olayı da yapan arkadaş. Aracını sanki yanında bir köpek varmış gibi sadece anahtarıyla hareket ettiren adam sosyal medyanın gündemine oturdu. Yaptığı bu olayın hareketli resmi aşağıda yer alıyor, görsele bakarak teknolojinin geldiği son noktayı aşağıdan görebilirsiniz ;

Tesla’nın Yeni Güncellemesi ile beraber aracınızı hareket ettirmek için anahtarı kullanabiliyorsunuz. Güncelleme aslında zorlu arazilerde, çıkışı zor parklarda kolay bir şekilde sıyrılmak için yapılmıştı. Ancak bunu iyice abartıp, aracını yanında gezdirenler bile var. Evet, yukarıdaki vatandaş napıyor diye sorarsanız, bir otoparkta aracını sanki köpek gezdirir gibi gezmeye çıkarmış. İşin şakası bu tabii. Uygulamaya konulan bir özellik ile beraber, aracınızı zorlu park yerlerinden kolaylıkla çıkarabiliyorsunuz. Tesla’nın akıllı araçlarını daha da akıllı hale getiren bu uygulamanın tüm arabalarda kullanıldığını düşünsenize ? Ayrıca Tesla Model S hakkında birkaç bilgi daha verelim. Bu elektrikli araç, trafikte size gerek kalmadan istediğiniz yere götürüyor. Bir nevi akıllı saat, akıllı gözlükten sonra akıllı araba diyebiliriz. Hatta bu akıllı arabanın trafikte kendi kendine ilerleyiş sürüşünün testi istanbulda da yapılmıştı. Gayet güzel ve stabil şekilde ilerliyordu. Bakalım ilerleyen zamanlarda bizleri neler bekliyecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.