Ana sayfa Sosyal Medya THY Batmobile İstanbul Reklamı Yayınlandı!

THY Batmobile İstanbul Reklamı Yayınlandı!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz ay Batmobile’ın reklam filmi için İstanbul’a geldiği haberini yapmıştık. Nihayet merakla beklenen THY Batmobile İstanbul Reklamı Yayınlandı!

Daha öncesinde sizlere Batmobile’ın Türkiyeye geldiğini ve İstanbul’da 3.köprüden geçecek ilk araç olacağını şuradaki haberimizde söylemiştik. Batman v Superman filminin ana sponsoru olan Türk Hava Yolları, Batmobile’ı İstanbul’a getirdikten sonra reklam çalışmalarına başlamıştı.

Hem istanbul’un tanıtımı için hem de Batman v Superman filminin tanıtımı için önemli bir rol oynayacak reklam filmi yayınlandı. Yeni yayınlanan reklamda, Batmobile İstanbul’da yapılan 3. köprü yani Yavuz Sultan Selim Köprüsünden geçti. Aracı kimin kullandığı hakkında yine detaylar yer almazken, yeni reklam filmi THY tarafından bazı kanallar da yayınlandı. Ayrıca sosyal medyaya eklendi. Reklam filminde İstanbul’un güzellikleri, havadan kaydedilen görüntülerle karşımıza çıkarken, Yavuz Sultan Selim köprüsünden geçen Batmobile, oldukça dikkat çekti.

THY Batmobile İstanbul Reklamı Yayınlandı!

Reklam filminin yayınlanmasından sadece 1 gün geçse de, şu anda baktığımız da 1 milyondan fazla izlenmeye sahip. Reklam filminde Asya, Avrupa kıtalarındaki bir takım önemli yerlerin yanında Fatih Sultan Mehmet köprüsü, Boğaziçi Köprüsü ve son olarak Yavuz Sultan Selim köprüsünün yer alması da İstanbul’un turistik açıdan daha bilinir hale gelmesine katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.