Ana sayfa Akıllı Telefon TP-LINK 3 Farklı Akıllı Telefon Modelini Tanıttı !

TP-LINK 3 Farklı Akıllı Telefon Modelini Tanıttı !

PAYLAŞ

MWC 2016’da birçok firma yeni ürünlerini tanıttı, haberler verdi. Bu firmalardan olan TP-LINK 3 Farklı Akıllı Telefon Modelini Tanıttı !

Ürettiği ağ cihazları ile tanınan TP-LINK Akıllı Telefon Sektörüne Hazırlanıyor Mobil Dünya kongresinde herkes firma yetkililerinin ağ cihazlarından yeni nesil olanları tanıtacak diye düşünürken, Neffos adı altında akıllı telefon sektöründe yer alacakları haberini paylaştı. Bu zamana kadar mobil cihaz sektöründe bir çok farklı marka ile tanıştık, bir çok markanın hızlı bir yükselişe geçtiğini gördük. TP-LINK‘te bundan etkilenmiş olmalı ki, Router, Modem gibi ağ cihazlarıyla tanınan firma mobil cihaz üreteceğini duyurdu. Neffos adıyla Akıllı Telefon üretecek olan firma, ilk olarak C5 serisi ile karşımıza çıkacak.

C5, C5L ve C5 Max isminde 3 farklı modeli duyuran firma, üç cihazda da benzer özelliklere yer verecek. Böylelikle Ağ cihazlarının yanı sıra, akıllı telefon üretecek olan firma hem hedef kitlesini hemde firmanın büyümesini arttıracak. Firmanın yeni cihazlarına bakarsak ;

TP-LINK 3 Farklı Akıllı Telefon Modelini Tanıttı 2Neffos C5L modelinde 4.5″ ekran, 1.1 Ghz Snapdragon 210 işlemci, 1 GB Ram, 8 MegaPiksel arka ve 2 Megapiksel ön kamera bulunacak. Bunun yanında cihazda 2.000 mAh batarya bulunacak. Cihaz giriş seviyesi segmentinde yer alacak.

Neffos C5 modeli biraz daha gelişmiş bir model olarak karşımıza çıkacak.. Bu modelde ise 1.3 Ghz MediaTek işlemci cihaza güç verirken, diğer modelden fazla olarak 2GB Ram, 16GB Depolama alanı, 8 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamera bulunacak. Ayrıca cihazın batarya kapasitesi ise 2.200 mAh olacak.

Phablet sınıfında yer alacak model ise C5 Max, isminden de anlaşıldığı gibi bu cihaz büyük ekran sevenler için satışa sunulacak. Full HD 5.5″ IPS ekranla karşımıza çıkacak olan cihaz, dört çekirdekli 1.3 Ghz hızında MediaTek işlemci, 2 GB Ram ve 16 GB depolama alanı le karşımıza çıkacak. Bu cihazda diğerlerinden farklı olarak daha gelişmiş lensiyle 13 MegaPiksel çift flaşlı arka kamera, 5 MegaPiksel ön kamera ve 3.045 mAh batarya bulunacak. 3 cihazın da mart ayı ortalarında akıllı telefon sektöründe yerini alacağı biliniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.