Ana sayfa Dizi TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Geliyor: 2150

TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Geliyor: 2150

PAYLAŞ
TRT'den Bilim Kurgu Dizisi Geliyor: 2150

Dizi sektöründe gelişmeler devam ederken TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Geliyor: 2150 dizisi için çalışmalar son sürat devam ediyor.

Türkiye de dizi sektörü son zamanlarda gelişmeye devam ediyor. Özellikle de son bir kaç yıldır sürekli gelişim halinde olan Türk dizi sektöründe, farklı tarz dizileri görmemiz mümkün hale geldi. Filinta dizisinin yapımcıları arasında yer alan Bülent Turgut, TRT’de yayınlanması planlanan bilim kurgu dizi projesini duyurdu.

Türkiye’de bu zamana kadar bir çok dizi gördük. Bazıları konusuyla dikkat çekerken bazıları ise oyuncu kadrosu ile dikkat çekmişti. TRT’de yeni başlayacak olan 2150 isimli fantastik bilim kurgu dizisi için hazırlıklar başladı.

TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Geliyor: 2150

Konusuyla dikkat çekecek olan dizi, İstanbul’un gelecek yüzyıllarını anlatacak ve gelecekteki durumu izleyiciyle buluşturacak.

“2150” adıyla yayınlanması planlanan dizi için toplam da 26 bölümlük anlaşmalar yapılacağı söyleniyor. 13’er bölüm olmak üzere 2 sezon sürmesi planlanan dizinin yapımları için, İngiliz, Rus, Amerikan dizi yapımcılarıyla görüşmeler devam ediyor. Dizi için planlar oldukça büyük. Bu anlamda çalışmalar devam ederken dizinin 2017 yılında ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacağı da bilinenler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.