Ana sayfa Oyun Tüm GTA Serisi Steam’de Sadece 15 TL

Tüm GTA Serisi Steam’de Sadece 15 TL

PAYLAŞ

Steam’in her yılbaşında sürdürdüğü yılbaşı indirimleri kısa bir süre önce yine başladı. Steam‘de yer alan birçok oyunda indirimler yer alıyor. %10 ve %20 civarında olan indirimlerin dışında bazı oyunlarda %90’a varan indirimlerde söz konusu oluyor. Bugünün büyük indirimi GTA serisinde oldu. Serideki tüm oyunlarda %75 indirime gidildi. Seride GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA IV ve GTA: Episodes from Liberty City bulunuyor. GTA 3 4,5 ₺, GTA Vice City 4,5 ₺, GTA San Andreas 6 ₺, GTA 4 7,75 ₺, GTA: Episodes from Liberty City 7,75 ₺’den satışa sunulmuş.

İster tek isterseniz Complete-Pack halinde satın alabilirsiniz. İndirimden önce serinin fiyatı 75 ₺ iken şuan 15₺’den oyuncuları bekliyor. Dün başlayan indirim 24 Aralık tarihinde sonlanacak. Oynamayı gerçekten düşünüyorsanız seri halde veya tek halde satın almanızı, fırsatı kaçırmamanızı öneririm. Fakat yıllar boyunca hep oyuncuların başına gelen bir sıkıntı var. Bazen %80-%90’a varan indirimler oyuncular tarafından sadece fiyatı düştüğü için satın alınıyor ve aldıktan sonra oyunun yüzüne bile bakılmıyor.

tum-gta-oyun-kapaklari

GTA serisini gerçekten oynamak istiyorsanız almalısınız. Boşuna indirime girdi diye almanız pek mantıklı bir hamle olmayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.