Ana sayfa İnternet Türk Telekom 4.5G Reklamlarında Cristiano Ronaldo Oynayacak!

Türk Telekom 4.5G Reklamlarında Cristiano Ronaldo Oynayacak!

PAYLAŞ

Ülke genelinde 4.5G Tanıtımları için şirketler reklam düzenlerken, Türk Telekom 4.5G Reklamlarında Cristiano Ronaldo Oynayacak!

Kısa bir süre önce Cristiano Ronaldo’nun yer aldığı gizemli bir reklamı sizlere duyurmuştuk. Ve burada reklamın hangi firmaya ait olduğu hakkında düşüncelerimizi aktarmıştık. (Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz) 1 Nisan itibari ile ülke genelinde 4.5 G teknolojisine geçiş yapmamız ile beraber daha hızlı bir internet deneyime kavuşacağız. Bu konuda çalışmalarını yaklaşık 1 aydır tamamlayan Türk Telekom, reklam kampanyaları, paket tanıtımları gibi aktivitelerle karşımıza çıktı. Ancak Türk Telekom son reklamı ile hem Türkiye’de hem de dünya genelinde ses getirecek.

Real Madrid’in yıldız futbolcularından Cristiano Ronaldo ile reklam anlaşması yapan Türk Telekom, hız ve internet odaklı reklam kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Sosyal medya da #ronaldoyaHızLazım etiketi altında kullanıcılar tahminlerini yaparken, bugün gelen haber ile beraber reklamın Türk Telekom’a ait olduğunu öğrendik. 30 Mart’ta karşımıza çıkacak asıl reklam öncesinde insanların bilinç altında iz bırakmak isteyen firma, dünyanın en iyi futbolcularından olan Ronaldo’yu reklamda oynatıp, gizemli bir algı yarattı. Şu anda 20 saniyelik kısa görüntülerin yer aldığı reklamların yanı sıra asıl reklamın 30 Mart’ta karşımıza çıkacağını düşünürsek, Türk Telekom 4.5 G teknolojisini sadece Türkiye’ye değil, tüm Dünyaya tanıtacacağını söyleyebiliriz.

Daha öncesinde reklamın hangi firmaya ait olduğu sorularına karşılık kullanıcılar şimdi de Ronaldo’nun hangi şehire geleceğini ve reklam anlaşmasından ne kadar aldığını merak ediyor. Tahmin yapmak gerekirse, bu tarz yıldız futbolcular genelde 1 milyondan fazla reklam parası alıyor. Ronaldo’nun dünyaca ünlü olduğunu düşünürsek, bu reklamın Türk Telekom’a maaliyeti en az 2 ila 5 milyon tahminini yapabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.