Ana sayfa Mobil Türk Telekom 4.5G Teknolojisine Sahip Tarifelerini Duyurdu!

Türk Telekom 4.5G Teknolojisine Sahip Tarifelerini Duyurdu!

PAYLAŞ

Yenilikçi bir firma olma yolunda ilerleyen Türk Telekom 4.5G Teknolojisine Sahip Tariflerini Duyurdu! Fiyatlar ise oldukça cazip.

Ülkemizde 1 Nisan itibari ile 4.5G‘ye geçeceğiz. Böylelikle daha hızlı internet, karşımıza çıkacak. Daha hızlı internet, daha hızlı data transferinin yer alacağı 4.5G teknolojisine sahip paketler de karşımıza çıkmaya başladı.

Avea ve TTNet ile birleşimesi sonrasında bir çok yeniliği kullanıcılarına sunan Türk Telekom, 4.5G teknolojisiyle ilgili ilk kampanyasını da geçtiğimiz gün duyurdu. Avea’yı kendi bünyesine katan ve sürekli yenilikçi adımlarıyla karşımıza çıkan Türk Telekom, 1 Nisan’da 4.5G’ye geçmemize 1 ay kala, yeni tarifelerinin yer aldığı paketleri duyurdu. Faturalı ve faturasız tarifeler için geçerli olacak 4.5G paketlerinin minimum ücreti 25 TL. Daha hızlı internete sahip olacağımız bu paketler özellikle Cepten interneti ve her yöne konuşmayı kullananlar için oluşturulan paketler, oldukça cazip fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Taahütlü ile Taahhütsüz paket arasında 10 TL gibi bir fiyatın yer aldığını da belirterek, Gelin hep beraber Türk Telekom’un GSM kullanıcılarına sunduğu 4.5G paketlerinin fiyatlarına bakalım ;

Türk Telekom 4.5G Teknolojisine Sahip Paketlerini Duyurdu!

Baktığımız zaman şu anda kullandığımız paketlere göre daha cazip fiyatların yer aldığı bu paketlerde, internet hızları oldukça yüksek olacak, data transferi daha hızlı gerçekleşecek. Diğer mobil GSM şirketlerinin paketleri henüz belli değilken, Türk Telekom’un ilk 4.5G tariflerini duyurması oldukça dikkat çekici oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.