Ana sayfa İnternet Türk Telekom Cristiano Ronaldo Reklamı Yayınlandı!

Türk Telekom Cristiano Ronaldo Reklamı Yayınlandı!

PAYLAŞ

Ülkemiz de 4.5G hızını kısa bir zaman sonra göreceğiz. Firmalar reklamlarını yayınlarken Türk Telekom Cristiano Ronaldo Reklamı Yayınlandı!

1 Nisan’da ülkemiz de 4.G teknolojisine geçiş yapılacak ve firmalar yaklaşık 1 aydır reklamları yayınlamaya devam ediyor. Ancak bu reklamlar arasında en dikkat çekeni hiç şüphesiz ki Cristiano Ronaldonun yer aldığı Türk Telekom reklamıydı. 1 Haftadır gizemli bir Ronaldo reklamı vardı. Hatta buradaki haberde sizlere bu haberin detaylarından bahsetmiştik. Her ne kadar gizem dolu bir reklam olsa da, Türk Telekom’un 4.5G tanıtımları için Ronaldo’yu getirdiği haberleri basına sızdırılmıştı.

Yaklaşık 1 hafta boyunca reklamlar özellikle yerel kanallarda yer alıyordu. Sonunda asıl reklam bugün dönmeye başladı. Türk Telekom’un reklamında oynamak için Türkiyeye gelen Ronaldo, sahadaki hız performansı ile Robot mu? Ronaldo İnsan mı? Sorularıyla birlikte reklamın ana teması oldu. Türk Telekom reklamında Ronaldo’nun ne kadar ücret aldığı bilinmese de, gerçekten de güzel bir reklam olduğunu söyleyebiliriz. Reklam da Ronaldo’ya Robot yakıştırması yapılması da ayrı bir güzel olmuş.

Türk Telekom Cristiano Ronaldo Reklamı Yayınlandı!

Karşımıza çıkan gizemli 20 saniyelik reklam sonrasında Türk Telekom yeni reklam filmini sonunda yayınladı. Reklam kanallarda dönmeye başlarken, aynı zamanda Türk Telekom tarafından açılan Ronaldoya Hız Lazım youtube kanalında da yayınlandı.

Yaklaşık 1 aydır operatör firmalar reklamları ile karşımıza çıkıyor ve her biri 4.5G teknolojisini övüyor, bakalım 1 Nisan itibari ile bu hızları gerçekten de görebilecek miyiz, yoksa sadece reklamlarda görünmesiyle mi kalacak. Hep beraber 1 Nisan’da göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.