Ana sayfa Sektörden Türk Telekom’un Yeni CEO’su Belli Oldu!

Türk Telekom’un Yeni CEO’su Belli Oldu!

PAYLAŞ
Türk Telekom'un Yeni CEO'su Belli Oldu!

Türk Telekom’da değişimler devam ediyor. Uzun zamandır sürekli değişim halinde olan Türk Telekom’un Yeni CEO’su Belli Oldu! İşte detaylar.

Türk Telekom’da geçtiğimiz günler de değişim rüzgarları esmeye başlamıştı. Değişim rüzgarları ile beraber koltuk değişimleri de yaşandı. Rami Aslan’ın başarılı yönetimi sonrasında şirketin gerek hissesinde gerek büyümesinde olumlu değişimler gördük.

Rami Aslan’dan sonra Türk Telekom’un Yeni CEO’su Belli Oldu! Daha öncesinde Türk Telekom’da CEO’luk yapmış olan Paul Doany 2. kez Türk Telekom CEO koltuğuna oturdu. Böylelikle şirketin sevilen yöneticisi hüzünlü vedasından sonra yeniden CEO oldu.

Türk Telekom’un Yeni CEO’su Belli Oldu!

2013 Yılının son çeyreğine doğru sürpriz bir şekilde Türk Telekom’da değişimler karşımıza çıkmıştı. Rami Aslan CEO koltuğuna oturmuş, üst düzey yönetimde de bir kaç değişiklik daha yapılmıştı. 2016 yılına gelmemiz ile beraber Türk Telekom – Avea ve TTNet markaları birleşerek karşımıza tek marka olarak çıktı.

Böylelikle şirket içerisinde değişimler yine devam etti. Herkesin merakla beklediği bir soru da acaba bu değişim ile beraber üst düzey yönetimde de değişiklikler yapılacak mı? sorusu olmuştu. Türk Telekom’un Yeni CEO’su belli oldu.

Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Hariri şu sözleri kullandı;

“Dr. Paul Doany’nin, Yönetim Kurulumuz tarafından bugünden geçerli olmak üzere Türk Telekom CEO’su olarak atanmasından mutluluk duyuyorum. Dr. Doany, Türk Telekom’u özelleştirmeden sonraki beş yıl boyunca sabit, mobil, geniş bantta ve ayrıca eğlence, BT ve eğitim gibi bilişim ve iletişim teknolojileri alanlarında güçlü performans gösteren bir özel şirketler grubuna dönüştürme yolunda başarılı çalışmalara liderlik etmiştir. Sonrasında ise, melek yatırımcı olarak çalışmalarına devam etmiş ve Türkiye’de girişimciliğe önemli katkılarda bulunmuştur. Dr. Doany’nin liderliği ve vizyonu ile Grubumuzun güçlü mirası üzerine yeni başarılar inşa ederek şirketimizi daha yüksek seviyelere taşıyacağına inanıyorum. “

Bakalım şirket içerisinde ki bu değişimler ilerleyen zamanlar da nasıl karşımıza çıkacak. Türk Telekom’un yeni CEO’su Dr. Doany’a başarılar dileriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.