Ana sayfa Sosyal Medya Türk Usulü Araba Park Etmek!

Türk Usulü Araba Park Etmek!

PAYLAŞ
Türk Usulü Araba Park Etmek!

Sosyal medyanın gündeminde ki videoları, haberleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Merak edenler için işte Türk Usulü Araba Park Etmek!

Türk usulü bir çok şey duyduk. Daha öncesinde sosyal medya da paylaşılanlar oldukça dikkat çekmişti. Hatta Youtube’da Türk olmak.. şeklinde arattığımız zaman bir çok video ile karşılaşıyoruz. Ancak Başka ülke de yaşayamam dedirten bir olay daha gerçekleşti.

Geçtiğimiz günlerde Facebook’ta bir kullanıcı tarafından yayınlanan video da aracını park etmek isteyen bir kişinin, yol boyunca boş park yerleri olmasına rağmen inatla bir yere girmek istemesi sonrasında ilginç sahneler ortaya çıktı. Sosyal medyanın dilinde olan video, 1 gün içerisinde 20 bin’den fazla paylaşım aldı, aynı zamanda 100 binden fazla izlenime sahip oldu. Video da ne var diye soracak olursanız, kendiniz izleyin ve görün.

Türk Usulü Araba Park Etmek!

Birlik ve beraberliğin önemini de konu alan bu video yaklaşık 1 haftadır sosyal medyanın gündemindeydi. Bir takipçimizin Facebook sayfamıza göndermesi üzerine paylaştık.

Sizde Yayınlanmasını istediğiniz, bu tarz videoları sosyal medya hesaplarımızdan bizlere gönderebilirsiniz. Teknovi facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.