Ana sayfa Soru - Cevap Turkcell Sarı Kutu Nedir? Turkcell Sarı Kutu Ne İşe Yarar?

Turkcell Sarı Kutu Nedir? Turkcell Sarı Kutu Ne İşe Yarar?

PAYLAŞ

Son günlerde hemen her ortamda Turkcell’in Sarı Kutu servisine ilişkin reklamlar görmekteyiz. Bu yazımızda Turkcell Sarı Kutus hizmeti hakkında bazı bilgileri derleyip sizlere aktaracağız. Öncelikle Sarı Kutu’nun Turkcell’in bir puanlandırma kampanyası olduğunu söyleyelim. Yani Sarı Kutu sistemi aslında bir puan biriktirme alanı. Daha sonra ise biriken puanlarla Turkcell’in verdiği hediyelere sahip olabiliyoruz.

Turkcell Sarı Kutu hakkında bilgi vermeden önce şöyle bir detay paylaşmak istiyorum. Yaklaşık 3-4 ay kadar önce Turkcell’in internet sitesinde başka bir bilgi ararken Sarı Kutu’nun varlığından haberdar oldum. Ancak Turkcell, Sarı Kutu servisinin reklamını yapmaya yeni başladı. Yani aslında aylardır var olan bir servisti sarı kutu.

Turkcell Sarı Kutu’ya kayıt olmanın tek şartı ise son 1 yıl içerisinde Turkcell kullanıyor olmaz. Bunun dışında Faturalı Hat veya Hazır Kart kullanıcısı olup olmadığınız fark etmiyor. Programa ilk katıldığınız anda geçmişe yönelik olarak kesintisiz şekilde Turkcell’li olduğunuz hergün için 1 sarı puan, katıldıktan sonraki her gün için ise 10 sarı puanınız birikmeye başlıyor. Bunun dışında kazanılan sarı puanlar takip eden ayın başında 10 ile çarpılarak eklenir.

Sarı Kutu programına katılım ücretsizdir sadece katılım için yazacağınız ilk mesaj 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Büyük harflarle ve birleşik olarak SARIKUTU yazıp 2222’ye kısa mesaj yollayarak Turkcell Sarı Kutu’ya üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Biriken puanlarınız ile Sarı Kutu Hediye Kataloğundan yapacağınız seçimler ise tamamen ücretsizdir. Kaç sarı puanınız olduğunuz öğrenmek için ise Sarı Puan yazıp 2222’ye kısa mesaj yollayarak ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.