Ana sayfa İnternet Turkcell Superonline Kotalı Tarifelerini Duyurdu!

Turkcell Superonline Kotalı Tarifelerini Duyurdu!

PAYLAŞ

AKK düzenlemesinin ardından bir müddet sessizliğini koruyan Turkcell Superonline Kotalı Tarifelerini Duyurdu! İşte yeni Kotalı tarifeler ve detayları.

Ülkemizde 1 Mayıs tarihi itibariyle AKK’den sonra yeni sisteme geçildi. Ancak yeni sisteme geçiş süresince firmalar ile kullanıcılar arasındaki sıkıntılı süreç yeniden alevlendi. Turkcell Superonline kotalı tarifelerini duyurarak, kullanıcılara vereceği hizmeti de tanıttı. Sosyal medyayı çalkalayan

Yeni açıklanan tarifelere göre Turkcell Superonline AKK sonrası kullanıcılara kotalı tarifeler üzerinden fiyatlandırma yapacak. Her ne kadar SuperOnline kısa zaman önce açıklamalar da bulunup ortamı yumuşatmış olsa da aslında kotalı tarifeler oldukça komik rakamlarla karşımıza çıkacak.

Turkcell Superonline Kotalı Tarifelerini Duyurdu!

Turkcell tarafından yayınlanan tarife tablolarına baktığımızda kotalı tarifelerin yanı sıra kotasız tarifeler de duyurulmuş. Ancak kotasız tarifeler oldukça yüksek fiyatlarla satışa sunulacağa benziyor. Örnek vermek gerekirse Fiber İnternet – Kotalı tarifesine geçeyim 100 Mbps hızım olsun derseniz, 20 GB kota ile karşı karşıya kalacaksınız.

20 GB kotalı 100 Mbps hıza sahip olan bu paketin fiyatı 89 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca fiyatlandırma bununla da sınırlı değil. İnternet aşımları sonrasında yani kotayı aşmanız sonrasında  MB başına 0,015 TL ödemeniz gerekecek.

TurkNet tarafından AKK konusunda alınan kesin kararlar sonrasında Superonline’in bu şekilde bir tarife duyurması kullanıcılarda olumsuz etki yarattı. Lakin bir çok kullanıcı Superonline’in AKK’yi tamamen kaldıracağı haberini bekliyordu.

Bu tarifelerin yanı sıra Türk Telekom ve Kablonet tarafında da buna benzer kampanyaların duyurulacağını söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.