Ana sayfa Mobil Turkcell Ücretsiz Dakika, SMS ve İnternet Paketi Tanımladı!

Turkcell Ücretsiz Dakika, SMS ve İnternet Paketi Tanımladı!

PAYLAŞ
Turkcell Ücretsiz Dakika, SMS ve İnternet Paketi Tanımladı!

Geçtiğimiz gün yaşanan olaylar sebebiyle operator firmaları açıklamalarda bulundu. Turkcell Ücretsiz Dakika, SMS ve İnternet Paketi Tanımladı!

Ülkemizde dün akşam saat 22:00 civarlarında başlayan olaylar sonrasında Turkcell, olaydan zarar görülmemesi ve iletişimin yarıda kesilmemesi adına müşterilerine ücretsiz konuşma, sms ve bu bunun yanında internet paketlerinin yükleneceğini duyurdu.

Geçtiğimiz gece boyunca başlayan ve daha sonrasında gelişen olaylar çerçevesinde bir çok vatandaşımız acil durumlar da iletişim kurmak istiyor, yakınlarını arayıp sağlık durumları hakkında bilgi alma konusunda ihtiyaç duydu.

Turkcell Ücretsiz Dakika, SMS ve İnternet Paketi Tanımladı!

Turkcell tarafından yapılan resmi açıklama göre vatandaşların acil durumlarda herhangi bir sıkıntı yaşayamaması adına müşterilerine konuşma, sms ve internet paketi yükleyeceğini Twitter’daki resmi hesabından duyurdu. Sosyal medyayı etkin olarak kullanan Turkcell’in müşterilerine sağladığı bu imkan kısa zaman içerisinde sosyal medya gündemine oturdu.

Screenshot at Tem 16 20-27-33

Turkcell’in sosyal medya kanalı aracılığıyla yaptığı açıklama da : Halkımızın acil iletişim ihtiyacını karşılayıp yakınlarına ulaşabilmesi için tüm müşterilerimize ücretsiz konuşma ve internet yüklenecektir. ifadeleri kullanıldı.

Turkcell Tarafından Yapılan Resmi Açıklama

Türkiye’nin Turkcell’i olarak yaşanan süreçte halkımızın kesintisiz iletişimini sağlamak adına tüm gücümüzle çalışıyor ve hiçbir hizmetin aksamaması için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın acil iletişim ihtiyaçlarını karşılayıp yakınlarına ulaşabilmeleri için tüm Turkcell’lilere ücretsiz konuşma, SMS ve internet yüklemesi yapılacaktır.

Haberlere ve resmi duyurulara anında ulaşıp gelişmeleri mobil cihazlardan kesintisiz takip etmek için Turkcell TV+ uygulamasının (http://www.turkcell.com.tr/tr/tvplus) kullanılabileceğini hatırlatır, kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.