Ana sayfa Sektörden Turkcell’den Bulut Depolama Servisi : Akıllı Depo

Turkcell’den Bulut Depolama Servisi : Akıllı Depo

PAYLAŞ

Ülkemizin önemli GSM operatörlerinden Turkcell, yeni servisi Akıllı Depo‘yu duyurdu. Akıllı Depo, daha öncede gördüğümüz bulut depolama servislerinden bir tanesi. Turkcell ilk olarak bu hizmetini kendi markasını taşıyan cihazlarla birlikte zaten sunuyordu. Ancak şimdi Turkcell aboneleri için genel kullanıma açıldı.

Kurumsal olarak da hizmet veren Akıllı Depo, Turkcell kullanıcılarına 1GB boyutunda bir depolama alanı veriyor. Bu depolama alanına dosya türü filtresi olmadan video, resim, döküman, müzik gibi hemen her dosya türünü yükleyip, saklayabiliyorsunuz. Cihazınızda 3G veya Wi-fi bağlantıları aktifken akıllı telefon veya tablet bilgisayarınız Akıllı Depo alanınızla otomatik olarak senkronize olabiliyor.

Akıllı telefon, tablet bilgisayar ve bilgisayar üzerinden Akıllı Depo alanınıza erişmeniz mümkün. 1GB dosya boyutu haricinde 5GB, 50GB ve 250GB alanlar da ücretli olarak sunuyor.

Turkcell numaranız ve Turkcell şifreniz ile giriş yapabildiğiniz bu saklama alanındaki dosyalarınızı dilerseniz sosyal ağlar üzerinden paylaşmanız da mümkün.

Akıllı Depo uygulamasına DEPO yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek gelen indirme bağlantısından ulaşabiliyorsunuz. iOS ve Android işletim sistemli cihazlara Akıllı Depo uygulamasını kurabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.