Ana sayfa eSpor Türkiye CS:GO Dünya Şampiyonluğu Final Karşılaşması Tekrarı!

Türkiye CS:GO Dünya Şampiyonluğu Final Karşılaşması Tekrarı!

PAYLAŞ
Türkiye CS:GO Dünya Şampiyonluğu Final Karşılaşması Tekrarı!

Heyecan dolu CS:GO şampiyonası sonlandı, Türkiye dünya şampiyonu oldu. İşte Kaçıranlar için Türkiye CS:GO Dünya Şampiyonluğu Final Karşılaşması Tekrarı!

Rekabet dolu bir CS:GO turnuvası daha geçtiğimiz saatlerde sona erdi. CS:GO Milli takımımız dünya şampiyonu olarak İstiklal marşımızı gururla tüm dünyaya duyurdu. CS:GO’da rekabetin tavan yaptığı turnuvanın sona ermesi ile beraber millli takımızın performansı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sosyal medyanın en çok konuşulan konularından bir tanesi de CS:GO’daki zaferimiz oldu. CS:GO 2016 Dünya şampiyonasında kıran kırana karşılaşmalar sürerken izleyenler keyifli ve bir o kadar da heyecanlı dakikalar geçirdi.

Türkiye CS:GO Dünya Şampiyonluğu Final Karşılaşması Tekrarı!

Toplamda 3 karşılaşma sonrasında kazananın belli olduğu CS:GO Dünya şampiyonasının tekrarı Youtube’a yüklendi. Türkiye – Arjantin CS:GO Karşılaşmasını kaçıranlar var ise aşağıdan izleyebilir.

Türkiye CS:GO Dünya Şampiyonluğu 1. Karşılaşma

2. Karşılaşma : Taraftarlar Ayakta!

3. Karşılaşma : Zafere Emin Adımlarla Yürüyoruz!

Kupa Töreni : Duygu Dolu Anların Yaşanıyor!

İstiklal Marşımızın Okunduğu An


CS:GO’da
Türkiye’nin şampiyon olduğu dünya finalini yukarıdan izleyebilirsiniz. Karşılaşmaların tamamını canlı takip eden birisi olarak, oldukça heyecan dolu bir şampiyona olduğunu söyleyebilirim. Özellikle de 2. karşılaşma sonrasında takımımız hem daha iyi bir performans sergiledi, hem de izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Ayrıca İstiklal marşımızın okunduğu o sahneyi izleyip gurur duymamak elde değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.