Ana sayfa İnternet Türkiye Genelinde internet Kesintisi!

Türkiye Genelinde internet Kesintisi!

PAYLAŞ
Türkiye Genelinde internet Kesintisi!

Sosyal medya sitelerine girerken yavaşlık, ardından tüm internetin kesilip, sınırlı bağlantı hatası sonrasında Türkiye Genelinde internet Kesintisi yaşanıyor.

Güneydoğu’da yaşanan olaylardan sonra internet hızlarında düşüş olmuş, bunun sebebi olarak da bazı kaynaklar bu olayları göstermişti. Geçtiğimiz günlerde yaşanan yavaş internet sorunu tam bitti derken, bugün tekrardan yavaş internet problemi ile karşı karşıya kaldık.

Saat 01:00 itibari ile internette özellikle de Twitter, Facebook, Youtube gibi sosyal platformlarda aşırı yavaşlık başladı. Yavaşlık ile alakalı resmi açıklamalar yapılmamışken VPN veya DNS değişikliği yapıldığında da hatalar alınabiliyor. Twitter ve diğer platformlara giriş yapmak istediğimizde bu değişiklikler bile etki etmiyor. Türkiye Genelinde internet Kesintisi yaşandığı bir çok platformda kullanıcılar tarafından belirtiliyor.

Türkiye Genelinde internet Kesintisi!

Resmi açıklamalar yapılmasa da Sosyal medya sitesi Twitter’da bir takım iddialar yer alıyor. Türk Telekom ve diğer servis sağlayıcılarını aradığımız zaman, sistemler de bakımların yapıldığına dair robot mesajla bilgi veriliyor.

Müşteri temsilcilerine bağlanmak istediğiniz de ise, bekleme süresi 1 dakika dediğinde bile ulaşılabilecek kimse olmuyor. Konu ile ilgili resmi açıklamalar yapılmadığı için net bir şey söylemek mümkün değil. Bu haber mobil veriler aracılığıyla yazılmıştır. İmla hataları olabilir.

d2

Edit 02:20 : Haberi editlemek zorunda kaldık. Lakin, başlangıçta sosyal medyalara erişim problemi yaşanırken şu anda Türkiye Genelinde internet Kesintisi yaşanıyor. Konu ile ilgili açıklamalar yokken internet servis sağlayıcıları, Türk Telekom, SuperOnline ve daha bir çok servis sağlayıcısının internetine giriş yapılmıyor.

Edit 02:30 – Türk Telekom Değerli müşterimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sistemlerimizi yeniliyoruz şeklinde robot açıklama yapıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.