Ana sayfa Editörden TV8,5 Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

TV8,5 Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

PAYLAŞ
TV8,5 Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

TV8’i satın alması sonrasında televizyon dünyasında daha da parlayan Acun Ilıcalı Spor kanalını duyurdu. TV8,5 Frekans Ayarları Nasıl Yapılır? İşte detaylar.

Ülkemizin en eğlenceli kanallarından birisi olan TV8‘in kardeş kanalı yakında açılıyor. Acun Ilıcalı, TV8‘i satın alması sonrasında bir çok dedikodunun ana malzemesi olmuştu.

Yeni televizyon kanalı satın alacak söylentileri sonrasında sessizliğini koruyan Ilıcalı, büyük süprizi paylaştı. Göz6, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, 3 Adam ve bunun gibi daha bir çok eğlenceli programların olduğu TV8‘in kardeş kanalı TV 8,5 yayın hayatına başladı.

TV8,5 Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

Önemli spor haberleri, spor camiasında olup bitenler bunun yanında NBA karşılaşmalarının yayınlanacağı TV8,5 tamamen spor kanalı olacak. Yani kanalı açtığınız da 7/24 spor yayınları devam ediyor olacak. NBA maçları, futbol maçları gibi önemli spor dallarının bulacağı kanalın frekans ayarları konusu da bugün netleşti. Eğlenceli programların yer aldığı TV 8’den sonra bu kanalda bir çok yayın platformunda yerini alacak.

Yeni spor kanalının yayınlanması sonrasında TV8,5 Frekans Ayarları Nasıl Yapılır? sorusu da sorulmaya başlandı. TV8,5 Frekans bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz ;

tv-85-frekans

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.