Ana sayfa Oyun Twitch Yayıncısı Pintipanda Hakim Karşısına Çıkacak!

Twitch Yayıncısı Pintipanda Hakim Karşısına Çıkacak!

PAYLAŞ
Twitch Yayıncısı Pintipanda Hakim Karşısına Çıkacak

Zamanında attığı tweetlerden dolayı şikayetlerin kabul edildiğini söyleyen Twitch Yayıncısı Pintipanda Hakim Karşısına Çıkacak! İşte detaylar.

Twitch’in en sevilen isimleri arasında yer alan Tuna Akşen (Pintipanda) attığı tweetler sebebiyle hapis istemiyle yargılanacağını duyurdu. Oyun yayınlarında düşüncelerini açık açık ifade eden, bu düşüncelerini izleyicilerine aktaran Pintipanda, Twitter hesabından açıklamalar da bulundu.

Yayınlarında binlerce kişiye hitap eden Tuna Akşen ya da sektörde bilinen adıyla Pintipanda, zamanında attığı tweetler sebebiyle hapis istemiyle yargılanacağını duyurdu. Durum böyle olunca da gerek takipçileri, gerek sosyal medya da büyük bir yankı uyandırdı.

Twitch Yayıncısı Pintipanda Hakim Karşısına Çıkacak!

Twitter hesabı üzerinden zamanında attığı tweetlerin karşısına çıkarıldığını söylenen ünlü yayıncı, avukatıyla beraber ifade vermeye gittiğini de belirtti.

Yaptığı açıklama da 8 Kasım tarihinde hakimlerin karşısına çıkacağını belirten Akşen, aynı zamanda düşüncelerini aktarmaktan korkmayacağını ve yayın yapmaya da devam edeceğini takipçilerine duyurdu. twitch yayıncısı Pintipanda hakim karşısına çıkacak. Tuna Akşen (Pintipanda) tarafından yapılan açıklamanın tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz ;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.