Ana sayfa Sosyal Medya Twitter 2015 Yılında Yeni Özellikleriyle Hizmet Verecek

Twitter 2015 Yılında Yeni Özellikleriyle Hizmet Verecek

PAYLAŞ

Dünya çapında en yaygın sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter, 2015 yılına daha güçlü bir şekilde geliyor. Video hizmetini daha fazla geliştirmeyi tasarlayan şirket yetkilileri özellikle Vine uygulamasının 6 saniyelik hizmetini tamamlamayı amaçlıyor.

Dünyada en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal paylaşım siteleri arasında bulunan Twitter‘ın yaklaşık 284 milyon kullanıcısı bulunuyor. 2014 yılında bu konuda yüzde 23’lük bir büyüme gerçekleştiren Twitter, kullanıcılarına yeni hizmetler sunmayı hedefliyor. Twitter‘ın ürün müdürlerinden biri olan Kevin Weil “Kısa döngülü Vine videolarının yanı sıra, daha uzun videolarla dünyanızda neler olduğunu daha iyi paylaşırken eğleneceğinizi düşünüyoruz” şeklinde bir açıklama yaptı. Ancak videolarda bir zaman sınırının olup olmayacağı konusunda herhangi bir bilgi mevcut değil.

twitter-happy_2640049b

Video hizmeti ile birlikte yeni özellikler geliştiren Twitter, direkt mesajlar bölümünde de kullanıcılarına yeni sürprizler hazırlıyor. Twitter ile ilgili bir önceki haberimize buradan ulaşabilmeniz mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.