Ana sayfa Sosyal Medya Twitter Vine’ın Kapatılacağını Açıkladı!

Twitter Vine’ın Kapatılacağını Açıkladı!

PAYLAŞ
Twitter Vine'ın Kapatılacağını Açıkladı

Uzun zamandır zarar üstüne zarar eden Twitter Vine’ın Kapatılacağını Açıkladı! Vine yakında kapatılacak. Uygulama neden kapatılıyor? İşte detaylar

Popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Vine’da uzun zamandır sıkıntılı günler geçiyordu. Şirket içerisinde yaşanan sıkıntılar, uygulamaya da yansımıştı ki, son zamanlar da çokda iyi günler geçmiyordu.

Twitter tarafında yaşanan sıkıntıları şuradaki haberimizde detaylı bir şekilde anlatmıştık. Twitter’ın farklı bir oluşumu olan, insanların 6 saniyelik video paylaşımı yaptığı Vine, yakında kapanıyor. Bir dönemlerde sadece iOS platformunda olması sebebiyle iPhone tercihi yapanların sayısını arttıran uygulama, daha sonrasında Android kullanıcılarına da açılmıştı. Dönemin en popüler sosyal ağı olarak karşımıza çıkıyordu. Türkiye de ve dünya da sosyal medya fenomenleri yetiştiren Vine’dan kötü haber geldi.

Twitter Vine’ın Kapatılacağını Açıkladı!

6 Saniyelik video platformu Vine’ın Twitter’da yaşanan sıkıntılar sonrasında ayakta kalması aslında bir mucize gibiydi. Twitter’ın iflas eşiğine kadar gelmesi sonrasında hisselerini arttırması insanlarda bir çok soruyu uyandırmıştı.

Bugün yapılan açıklama ile beraber Vine uygulaması tamamen kapatılacak. Ayrıca geçtiğimiz gün Twitter’da işten çıkarılmaların olacağına dair haber de yapmıştık. Bu işten çıkarılmaların da Twitter bünyesine Vine uygulaması için çalışan 300 kişi olduğu tahmin ediliyor. Vine çalışanları böylelikle işten çıkarılacak.

Twitter’ın değer kaybettiği şu günler de Vine’ı da kapatacağını duyurması neyi ifade ediyor, gelecek zamanlarda hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.