Ana sayfa Twitter Twitter’a Canlı Yayın Özelliği Geliyor!

Twitter’a Canlı Yayın Özelliği Geliyor!

PAYLAŞ
Twitter'a Canlı Yayın Özelliği Geliyor!

Canlı yayın platformu Periscope ile hisselerini arttıran Twitter’a Canlı Yayın Özelliği Geliyor! İşte Twitter canlı yayın özelliği ve detayları.

Popüler sosyal medya platformları arasında yer edinen ve uzunca bir süredir bu devamlılığı sağlayan Twitter’da değişimlere az kaldı. Yakın zamanda Twitter’a getirilecek bir güncelleme sonrasında artık canlı yayın mümkün hale gelecek. Periscope platformu ile şirketin hisselerini arttıran şirket, Twitter’ın kendi bünyesinde de canlı yayın ortamı oluşturmak istiyor.

Kısacası Twitter aslında canlı yayın platformu Periscope ve Twitter’ı daha uyumlu hale getirmek istiyor. Böylelikle her iki platformda da iletişim anlamında sıkıntılar çekilmeyecek. Kullanıcıların isteklerine yanıt veren şirket, canlı tuşu getirmeyi planlıyor. Bu tuşa bastığınız zaman aynı periscope’da olduğu gibi farklı bir pencere karşımıza çıkacak. Daha sonrasında canlı yayın yapmak için, “canlıya geç” butonuna tıklamak yeterli olacak.

Twitter’a Canlı Yayın Özelliği Geliyor! 

Özellikle de ünlülerin veya firmaların etkinlikleri, konserleri veya basın toplantılarını bu yolla takipçilerine aktarabileceği düşünülüyor. Periscope’da yer alan bir çok özellik böylelikle Twitter’ın kendisinde de yer verilmiş olacak. Canlı yayın izlediğiniz sırada yorum yapmak ve beğeni göndermek bu güncelleme sonrasında mümkün hale gelecek.

Kullanıcılar tarafından merak edilen bir çok soru şu anda yanıtsız kalmış durumda. Arayüz bakımından Periscope’u anımsatacak özellik, yakında tüm kullanıcılara sunulacak. Şu anda testleri yapılan bu özellik sonrasında Twitter’da durumlar nasıl değişecek, hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.