Ana sayfa Sosyal Medya Twitter’da Üst Düzey Yöneticiler İstifa Etti

Twitter’da Üst Düzey Yöneticiler İstifa Etti

PAYLAŞ
Twitter'da Üst Düzey Yöneticiler İstifa Etti
Twitter'da Üst Düzey Yöneticiler İstifa Etti

Dünyanın en çok ziyaret edilen ve en büyük sosyal ağlarından olan Twitter’da Üst Düzey Yöneticiler İstifa Etti, Tüm Sosyal Medya bu ayrılıkları konuşuyor !

Dünyanın en büyük sosyal medya ağlarından olan Twitter, geçtiğimiz günlerde istifa üstüne istifa haberleriyle sarsıldı. Twitter‘da çalışan ürün müdürü, medyadan sorumlu müdür, mühendislerden sorumlu müdür, insan kaynakları müdürü geçtiğimiz gün şirketten ayrılacağını belirterek, bu haberi paylaştı. Günümüzde neredeyse herkesin bildiği, herkesin ziyaret ettiği Twitter’da yaşanan bu istifa haberleri, akıllara sorular getirdi. Şirketin Ürün Müdürü Kevin Weil, Medyadan sorumlu müdür Katie Stanton, Mühendislerden sorumlu müdür Alex Roetter ve İnsan Kaynakları Müdürü Skip Schipper şirketten ayrılacaklarını geçtiğimiz günlerde belirtti. Şirkette bunun dışında da ayrılıkların olacağı haberleri geliyor. Ancak bunlar henüz doğrulanmadığı için isim veremiyoruz. Bu ayrılıkların sebebi bilinmezken, ortada büyük bir yol ayrımı olduğunu da, şirketteki Yönetim kurulu başkanı Jack Dorsey‘in tweet ile anlattı. Yaşanan ayrılıkları doğrulayan Dorsey, “hak ettikleri tatilleri alacaklar” şeklinde tweet attı. Aslında bu tweet, olayın ne kadar büyük olduğunu bizlere sunuyor.

2016 Yılında Twitter’da Çok Şey Değişecek !

Tüm bunların yanında 2016 yılında Twitter’da çok şeyin değişeceğini belirten üst düzey yetkililer, Twitter’in en büyük sorunlarından birisi olan karakter sorununu çözeceğiz. Artık 140 karakter sınırı olmayacak dedi. Bu ne kadar doğru bir karar tartışılır. Ancak, Twitter’i bu denli büyük bir sosyal mecra yapan da insanlara sınırlı imkanlarda sınırsız şeyler yapmasını istemek değil miydi ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.