Ana sayfa İnternet Twitter’ın Mobil Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor

Twitter’ın Mobil Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor

PAYLAŞ

Twitter, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının mobil cihazlarındaki uygulamaların kapsamlı bir listesini oluşturduklarını ve artık kullanıcı bilgilerini kişilere daha isabetli içerik sunabilmesi için kullanacağını açıklamıştı. Bu değişikliğin üzerinden fazla geçmeden Twitter cephesinden mobil uygulama kullanan üyelerine yönelik bir yenilik daha kullanıcıların hizmetine sunulmaya hazır hale getiriliyor.

Twitter’ın mobil uygulamalar için sunacağı yenilikler arasında atılmış olan Tweet‘ler ile ilgili olarak bir takım veriler paylaşılacak. Örneğin atılmış olan bir Tweet’in daha önce kaç kullanıcı tarafından görüntülendiği gibi istatistiksel bilgiler paylaşılacak.

Men are silhouetted against a video screen with a Twitter logo as he poses with a Samsung S4 smartphone in this photo illustration taken in the central Bosnian town of Zenica

Yayınlanan Tweet‘lerin alt kısmında yer alan “View Analytics Details” bölümüne tıklanıldığı zaman birçok veriye ait detaylı bilgiye erişilebilecek. Google Analytics benzeri bu özelliğin tüm kullanıcılar tarafından mı yoksa sadece Tweet‘i atan kişi tarafından mı erişilebilir olacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Henüz test aşamasında olan bu özelliklerin çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamakla birlikte, gelecek olan bu özelliklerin mobil cihaz kullanıcılarını bir hayli sevindireceği düşünülüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.