Ana sayfa Akıllı Saat 30 Liraya Satılan U8 Akıllı Saat Bilgilerinizi Sızdırıyor!

30 Liraya Satılan U8 Akıllı Saat Bilgilerinizi Sızdırıyor!

PAYLAŞ

Akıllı saatler son zamanların en popüler teknolojik aletlerinden birisi. Yaklaşık olarak 30 Liraya Satılan U8 Akıllı Saat Bilgilerinizi Sızdırıyor

Çin’in en popüler alışveriş siteleri eBay, Amazon, Gearbest ve Aliexpress’de en çok satılan Akıllı saatler arasında yer alan, fiyatı 30 TL’den 90 TL‘ye kadar giden u8 Akıllı saatler hakkında bir bilgi ortaya çıktı. Piyasadaki diğer akıllı saatlerle yarışan ve özelliklerine göre fiyat konusunda oldukça ucuz olan bu akıllı saat, hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber popüler teknoloji ürünleri arasında bir de akıllı saatler yer aldı. Bu Akıllı saatler, hayatımıza girdikten sonra, bir çok marka Akıllı saat üretmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de U8 Watch isimli akıllı saat. U8 ismiyle piyasaya sürülen bu akıllı saat, hem oldukça şık, hem de özelliklerine baktığımız zaman fiyatına göre oldukça ucuz bir fiyata satılıyor. Fiyatının ucuz olması sebebiyle Akıllı saat almak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer alan U8, Çin merkezli bir IP adresine kişisel bilgilerinizi sızdırıyormuş. Dünya genelinde fazlasıyla satış yapılan ve kullanıcıların büyük ilgisini toplayan bu akıllı saat, telefonunuzdaki bilgileri, sizinle ilgili bilgileri Çin’deki merkeze gönderiyor, böylece ucuz fiyata aldığınız akıllı saat üzerinden kendi bilgilerinizi de ele vermiş oluyorsunuz.

U82Gearbest
, eBay, AliExpress gibi Çin alışveriş sitelerinin en popüler akıllı saatlerinden olan bu ürün böylelikle ucuz fiyatla satılarak, daha fazla kişinin bilgisini aktarıyor. Kullanıldığında fark edilmemesi adına altta çalışan bir takım uygulamalar ile yaptığınız bilgileri, cihazınızda yer alan bilgileri, SMS geçmişini, rehberinizdeki kişileri kopyalayıp, Çin merkezli IP adresine gönderen bu akıllı saat, Mobile Iron isimli güvenlik firmasının yetkilisi tarafından açıklanana göre bu zamana kadar bu yüzden ucuza satılmış ve kullanan tüm kişilerin bilgileri merkeze gönderilmiş.

Eğer ki ucuz fiyatlı akıllı saat almak isteyen varsa, U8 Akıllı saatlerden vazgeçmenizi tavsiye ederim. Bu haberlerden önce satın alıp kullanan varsa kullanmamanız en doğrusu olacaktır. 30 Liraya Satılan U8 Akıllı Saat Bilgilerinizi Sızdırıyor bu da her ne kadar ucuz olsa da bu akıllı saatleri tercih etmemeniz gerektiğini bizlere belirtiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.