Ana sayfa Uygulama Uber Kritik Güvenlik ve Şikayet Hattını Tanıttı!

Uber Kritik Güvenlik ve Şikayet Hattını Tanıttı!

PAYLAŞ

Dünyanın en çok kullanılan taksi ve özel araç çağırma servisi Uber Kritik Güvenlik ve Şikayet Hattını Tanıttı! İşte şikayet hakkına dair her şey.

Dünyada 35 ülkede kullanıma sunulan ve geçtiğimiz yıl ülkemizde de kullanıcılarına hizmet veren Uber, her geçen gün daha da büyüyor. Araç çağırma ve taksi uygulaması olan Uber, sürekli gelişim aşamasında sürekli ilerliyor. Uber şimdilerde ise Acil telefon hattını test ediyor. Son olarak Acil Hat servisi Uber tarafından çarşamba günü tanıtıldı. Özellikle de Son zamanlarda özel taşımacılığın, bu şekilde uygulamalar ile gelişmesi sonrasında her ne kadar bir çok iş kolaylaşmasının yanı sıra, güvenlik açıklarının ortaya çıkması da bu şekilde engellenecek.

Kullanıcılarını bu konuda rahat bir konuma getirmeyi planlayan Uber geçtiğimiz yılın ekim ayında “Kritik Güvenlik Şikayet Hattı” için çalışmalara başlamıştı. Şu anda 22 şehirde kullanımı test edilen acil hat, tamamen kullanıma sunulduğunda daha güvenli ve daha rahat yolculuk yapabileceksiniz.

Kullanımı ise oldukça basit bir hale getirilecek. Araç içerisinde herhangi bir sorun olduğunda sadece tek butona basarak tüm sorunları kolay bir şekilde bildirebileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.