Ana sayfa Uygulama Uber Referandum Günü Ücretsiz Olacak!

Uber Referandum Günü Ücretsiz Olacak!

PAYLAŞ

Hem pazarlama stratejisi, hem de vatandaşların sandığa gitmesi için, Uber Referandum Günü Ücretsiz Olacak! İşte Uber’in referandum kampanyası.

Son zamanlarda ülkemizde yaptığı başarılı kampanyalar ile gündeme gelen UBER, referandum öncesinde yeni kampanyasını duyurdu. Kısa bir süre öncesinde twitter hesabı üzerinden yeni kampanyasını açıklayan Uber, referandum günü İstanbul’da ücretsiz ulaşım olanağı sağlayacak. Üstelik bu promosyon gidiş – dönüş için geçerli olacak.

Daha fazla kişinin oy kullanmasını sağlamak amacıyla Uber tarafından düzenlenen kampanya, şimdiden ilgi gördü diyebiliriz. “REFERANDUM” promosyon kodu uberXL araç çağıran herkese gidiş dönüş olmak üzere 30’ar TL hesap bakiyesi, toplamda 60 TL hesaplara tanımlanacak.

Uber Referandum Günü Ücretsiz Olacak!

Kullanıcılar uygulamaya girdikleri promosyon kodu sayesinde gidiş için 30 TL, dönüş için 30 TL bakiyeye sahip olacak. Genelde bir çok seçmen, en yakınındaki okul veya birimlerde oy kullandığı için bu bakiyeler oy kullanmaya gitmek ve dönmek için yeterli olacak.

Bu zamana kadar bir çok kampanya ile gündeme gelen Uber’in sandıklara ücretsiz yolculuk kararı, çok konuşulacağa benziyor.

  • Uber ile Referandum Günü Ücretsiz yolculuk yaparak sandığa gitmek için uygulamayı açın.
  • uberXL’yi seçin. Hemen ardından alt tarafta açılacak olan Promosyon kodu alanına “REFERANDUM” yazın ve onaylayın.
  • Hesabınıza toplamda 60 TL tanımlanacak.

Uber şu an için Türkiye’de sadece İstanbul’da var ancak yine de hatırlatalım. Özel günlerde kampanyaları ile dikkat çeken Uber tarafından duyurulan bu kampanya İstanbul’da yaşayan UBER yolcuları için geçerli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.