Ana sayfa Oyun Ubisoft 200 TL Değerindeki 7 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Ubisoft 200 TL Değerindeki 7 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

PAYLAŞ
Ubisoft 200 TL Değerindeki 7 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Kampanyalara tam gaz devam eden popüler oyun firmaları arasında yer alan Ubisoft 200 TL Değerindeki 7 Oyunu Ücretsiz Veriyor! İşte o oyunlar!

Ubisoft, 2016 yılının bitimine doğru büyük bombayı patlattı! Geçtiğimiz günlerde firmaya yakın kaynaklara göre Ubisoft özellikle de 2017 yılında büyük kampanyalar ile oyuncuların karşısına çıkacak denildi. Ancak bu haberler sonrasında uzun zaman geçmesine rağmen kampanya yapılmamıştı. Ubisoft nihayet geçtiğimiz günlerde yeni kampanyasını duyurdu. Bugün ise kampanya detayları ortaya çıktı.

Yeni kampanya ile beraber Ubisoft 200 TL Değerindeki 7 Oyunu Ücretsiz Veriyor! Oyuncuların yüzünü güldüren kampanya için neredeyse hiç bir şart yok demek mümkün. Lakin oyunları almanız için tek yapmanız gereken Ubisoft’un oyun platformu uPlay’i şuradaki linkten indirmek. uPlay indirdikten hemen sonra, yeni bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Son olarak ise, üyeliğinize giriş yapıp, “get 7 free games” yazan yere tıklamanız gerekiyor. Bu işlemleri tamamladıktan sonra 2016 yılında sevilen Ubisoft oyunlarından tam 7 tanesini ücretsiz alabileceksiniz.

Ubisoft 200 TL Değerindeki 7 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Aslında kampanya daha öncesinde karşımıza çıkmıştı. Ancak kaçıranlar Ubisoft’a fazla baskı uygulamış olacak ki, kampanya süresi uzatıldı. Son tarih ise 18 aralık. Yani sadece 2 gün kaldı. uPlay nedir diye bilmeyenlere kısa bir özet geçelim, Steam gibi oyun platformu olan uPlay, aynı zamanda oyuncular için bir platform. Bu platformda genelde Ubisoft oyunlarını görmemiz mümkün. Ayrıca 2017 yılında sıklıkla kampanyalar düzenleneceği söyleniyor. uPlay indirdikten sonra Ubisoft 200 TL Değerindeki 7 Oyunu Ücretsiz Veriyor! Merak edenler için ücretsiz verilen oyunları da söyleyelim;

Assassin’s creed 3 (Satış fiyatı: 45 TL)
The crew (Satış fiyatı: 68 TL)
Far cry 3 blood dragon (Satış fiyatı: 20 TL)
Prince of persia the sands of time (Satış fiyatı: 15 TL)
Tom clancy’s splinter cell (Satış fiyatı: 15 TL)
Rayman origins (Satış fiyatı: 23 TL)
Beyond good & evil (Satış fiyatı: 15 TL)

Oyunları ücretsiz almak için yapmanız gereken tek şey, şuradaki linke tıklayarak uPlay indirmek. Daha sonrasında yeni bir üyelik açmanız ve üyeliğinize giriş yapmanız gerekiyor. Bu işlemlerden hemen sonra ise, yukarıdaki 200 TL değerindeki 7 oyunu ücretsiz alabilirsiniz.

Kampanyanın sadece 2 gün daha süreceğini yani 18 aralıkta biteceğini de belirtelim. Oyuncuların, kaçırmaması gereken kampanyalardan bir tanesi diye düşünüyorum. Lakin özellikle de The Crew ve AC3 muhteşem oyunlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.