Ana sayfa Oyun Ubisoft 30.Yılı Şerefine 7 Oyunu Bedava Veriyor!

Ubisoft 30.Yılı Şerefine 7 Oyunu Bedava Veriyor!

PAYLAŞ
Ubisoft 30.Yılı Şerefine 7 Oyunu Bedava Veriyor!

Geçmişten günümüze bir çok oyun serisi ile karşımıza çıkan Ubisoft 30.Yılı Şerefine 7 Oyunu Bedava Veriyor! İşte Ubisoft’un 30. yıl sürprizi!

Muhteşem serileriyle oyuncuların gönlünde Taht kurmuş olan Ubisoft, geçtiğimiz saatlerde oyunculara müjde verdi. Dünya da farklı oyunlarıyla karşımıza çıkan Ubisoft 30. yılını kutluyor ve bunun şerefine toplamda 7 tane oyunu ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuyor.

Ubisoft, Prince of Persia : Sands of Time ile başlayarak toplam 7 oyunu Ubisoft Club aracılığıyla oyunculara dağıtacak. Her ay 1 tane oyunu ücretsiz olarak dağıtıma sunacak olan şirket: Assassin’s Creed, Brothers in Arms, Call of Juarez, CSI, Far Cry, Just Dance ve Tom Clancy’s oyunlarını ücretsiz bir şekilde dağıtacak. Oyunların yapımcısı firma, 1986 yılında kurulmuş ve o yıldan 2016 yılına kadar farklı projeleri ile oyuncuların yüzünü güldürmüştü. Dolu dolu 30 yıl geçiren şirket oyun severlere müjdesini bugün verdi.

Ubisoft 30.Yılı Şerefine 7 Oyunu Bedava Veriyor!

Toplamda 7 tane oyunu ücretsiz verecek olan şirket, The Ubisoft Club üzerinden hediyeleri vermeye başladı bile. Ubisoft’un hediye edeceği 7 tane oyuna şurada bulunan Ubisoft Club adresinden ulaşabilirsiniz. 7 Hediyeden ilki Prince of Persia: Sands Of Time olacak. Diğer 6 oyun ise her ay 1 adet olmak üzere ücretsiz bir şekilde dağıtılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.