Ana sayfa Dünyadan Uçaktaki Wi-Fi ismi 2 Saat Rötara Neden Oldu!

Uçaktaki Wi-Fi ismi 2 Saat Rötara Neden Oldu!

PAYLAŞ

Uçakta bulunan Wi-Fi ağının adı, bir kadını korkuttu ve Uçaktaki Wi-Fi ismi 2 Saat Rötara Neden Oldu! Hotspot adınıza dikkat etmiyorsanız haberimizi okuyun.

Wi-Fi ağlarına ilginç isimler verebiliyoruz ancak bu halka açık ve toplumsal alanlarda pekte iyi sonuçlar veremeyebiliyor. Cep telefonlarınıza veya evdeki internete farklı Wi-Fi ismi verenler oldukça çok. Burada herhangi bir sorun görünmüyor ama topluluk yerlerde sıkıntı doğurabiliyor. Mesela bu haberimizde anlatacağımızı olayda bir Wi-Fi ağının sahip olduğu isim uçağın havadayken inmesine ve 2 saat rötar yapmasına neden oldu. Olay Qantas Havayolları’nın QF481 numaralı uçuşunda gerçekleşti.

Uçaktaki Wi-Fi ismi 2 Saat Rötara Neden Oldu!

Yolculardan bir tanesinin Wi-Fi ağları arasında gördüğü korkunç isim paniğe yol açtı. İnmek istedi. Uçakta bulunan kadın yolculardan biri mobil patlatma cihazı adında bir Wi-Fi ağına denk geldi ve durumu yetkililere bildirdi. Uçak kabin ekibi b isime ait cihazı bulmaya çalıştı ve uçak bu süreçte havalanamadı. Tüm bu aramalara rağmen mobil cihaz patlatma adında olan hotspot tespit edilemedi. Uçakta yaşananlar tedirginliğe ve korkuya neden oldu.

Yolculardan bazıları bunun üzerine öyle bir cihazın bulunmamasına rağmen uçaktan inmeyi istediler ve istedikleri oldu. İnmek isteyen yolcuların hepsine izin verildi ancak yolcuların bagajlarının tek tek tahliyesi 2 saati geçen bir rötara neden oldu. Tahliye işlemi tamamlandıktan sonra uçak havalanabildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.