Ana sayfa Apple Üçüncü Apple Store’un Yeri Belli Oldu

Üçüncü Apple Store’un Yeri Belli Oldu

PAYLAŞ

Ülkemizdeki teknoloji firmaları arasında büyük bir önem arz eden Apple, yeni mağazasını ilerleyen günlerde açacak. Apple’ın yeni mağazasının yeri belli oldu. 

Ülkemizde ilk olarak 2014 yılının nisan aylarında mağaza açan Apple, son olarak da Akasya AVM’de 2. mağazasını açmıştı. Zorlu Center ve Akasya AVM’de ki mağazalarına rağmen kullanıcılar randevu alamıyor hatta bazıları mağdur oluyordu. Apple Zorlu Center ve Akasya AVM’den sonra kullanıcılarından gelen bu şikayetleri de dikkate alarak, 3. mağaza açacağı haberini vermişti. Üçüncü mağaza ile beraber kullanıcıların ihtiyaçlarına tam karşılık vericek.Yeni mağaza ile ilgili Apple bir yıldır sessizliğini korumaktaydı. Ancak ufak bir hata sonucunda yeni açılacak mağazanın yeri belli oldu. Apple’ın kariyer sayfası olan job.Apple.com’da yer alan iş ilanlarıyla beraber, yeni mağazanın açılacağı yer belli oldu.

Yeni Mağaza – İstanbul Anadolu Yakasında Açılacak !

Apple’ın en büyük haber sitelerinden biri olan MacReports’a göre Apple, İstanbul’daki üçüncü mağazasını bu yıl içerisinde İstanbul çamlıcada yapımının devam ettiğini bildiğimiz Emaar Square isimli AVM’de açacak. Çamlıcada farklı konseptiyle müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık vermesi beklenen AVM, açık ve kapalı alanlardan oluşacak. Bunun yanı sıra toplamda 490’dan fazla mağazanın da yer alacağı bilinenler arasında. Apple’ın bu mağazayı seçmesinin sebeplerinden birisi de, AVM’nin oldukça hareketli olacağının planlanması. Ayrıca dünyanın en büyük akvaryumu ve istanbul anadolu yakasının da en büyük sinema salonuna sahip olacak AVM’de Apple Store’unda yer alması, AVM’deki hareketliliği daha da arttıracaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.