Ana sayfa Dünyadan UFO Araştırmaları Yapan Adamı Uzaylılar Öldürmüş Olabilir!

UFO Araştırmaları Yapan Adamı Uzaylılar Öldürmüş Olabilir!

PAYLAŞ
UFO Araştırmaları Yapan Adamı Uzaylılar Öldürmüş Olabilir!

Geçtiğimiz ay gerçekleşen bir olay sonrasında UFO Araştırmaları Yapan Adamı Uzaylılar Öldürmüş Olabilir! Ortaya atılan iddialar oldukça büyük.

Bu zamana kadar UFO’lar ile ilgili bir çok çalışma gördük. Bu çalışmaların bir çoğu hala devam ederken bazılarının sonu ise çıkmaza düştü diyebiliriz. UFO’lar hakkında araştırmalar yapan ve bu anlamda uzun süredir çalışmalarını sürdüren Max Spiers, geçtiğimiz Temmuz ayında UFO’lar ile ilgili düzenlenen bir seminere katıldı.

Polonya’daki seminere katılmak için giden adam, hayatını kaybetti. Konu ile ilgili bir çok teoriler ortaya atıldı. Uzaylılar mı öldürdü? şeklinde sorular sorulurken konuyla ilgili İngiliz basınına da Polonyalı yetkililer tarafından haber verildi.

UFO Araştırmaları Yapan Adamı Uzaylılar Öldürmüş Olabilir

Polonyalı yetkililer tarafından açıklananlara göre 39 yaşındaki adamın ölümü doğal nedenlerden dolayı gerçekleşmiş. Ancak annesinin iddiaları oldukça büyük ve ürkütücü. Oğlunun bir cinayet sonucunda hayatını gittiğini savunan anne, oğlu tarafından kendisine mesaj atıldığını da belirtti.

Ölmeden önce “bana bir şey olursa mutlaka araştırılsın” şeklinde son sözlerini söyleyen adam her ne kadar Annesi tarafından aransa da ulaşılamamış ve hayatını kaybettiği öğrenilmiş. Max Spiers’in bu ölümü sonrasında bir çok durum ortaya çıktı. Annesinin ortaya attığı iddialar, komplo teorilerine ortak araştırmalar yapan arkadaşlarının iddiaları, durumun ciddiyetini daha da arttırıyor.

arastirma

Kaldığı apartman dairesinde hayatını kaybeden adamın, siyah bir sıvı kustuğu söyleniyor. Konu ile ilgili resmi bir açıklama yok. Ancak gerek tüm iddialar, gerek arkadaşlarının söyledikleri Ufo uzmanını uzaylılar mı öldürdü? sorusunu akıllara getiriyor. Eğer ki oğlu ölmeden önce annesine bu şekilde bir mesaj gönderdiyse, konu daha da derin bir hal alabilir, hep beraber bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.