Ana sayfa Sponsor Yazılar Ultrasurf Nedir Nasıl Kullanılır?

Ultrasurf Nedir Nasıl Kullanılır?

PAYLAŞ

Yasaklanan sitelere girmek için kullanılması gereken en basit ve ücretsiz programlardan birisi şüphesiz ultrasurf programıdır, dünya üzerinde milyarlarca kişini boşuna kullanmıyor olsa gerek, Özellikle dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip olan çin bu yazılım ile sansürleri kaldırmaktadır. Programın çıkış hikayesi Çin hükümetinin internete sansür koyması sonucunda bir grup özgürlükçü mühendisin iş birliği ile ortaya çıkmış ve daha sonra benzer programlar çoğalmıştır.

Ultrasurf windows işletim sisteminde ve Google Chrome Tarayıcısına entegre edilerek kullanılan eklentisi ile 2 farklı tür sunmaktadır, ister program olarak isterseniz eklentisini kullanarak yasaklanan sitelere girebilirsiniz, her ikiside kurulum ve üyelik gerektirmeden tek tıklama ile çalışmaktadır.

Program kendi vpn sunucuları üzerinden internete giriş yapmayı sağladığından köprü görevi görür ve ip adresiniz gizlenmiş DNS adresini farklı olmuş olarak gözükür bu sayede yer tespiti yapılması ve gizliliğiniz sağlanmış olur. Proxy servislerini kullanmaya dns adresleri değiştirmeye, ip adresi değiştirme programlarına ihtiyacınız kalmaz.

Ultrasurf programının ilerleyen günlerde android, Mac Os, İos platformları ile uyumlu sürümleride çıkacaktır bu sayede bütün platformlarda özgür internete tek bir program ile ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Eğerki ultrasurf programı ihtiyacınız karşılamıyorsa indirshop.comda engelli sitelere girme kategorisindeki diğer programlara mutlaka göz atınız.

Ultrasurf Özellikleri:

  • Tamamen Ücretsiz
  • Üyelik ve Aktivasyon Yok
  • Kurulum Yok
  • Hızlı Gezinti İmkanı
  • Kişisel güvenlik Kalkanı Sağlar
  • Tek Tıklama ile Açma Kapama

Ultrasurf indir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.