Ana sayfa Oyun Uncharted 4’un Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi !

Uncharted 4’un Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi !

PAYLAŞ

PlayStation 4 oyunları arasında çıkışı merakla beklenen oyunlardan arasında yer alan Uncharted 4’un Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi !

PlayStation 4 platformunda en çok merak edilen oyunlardan olan Uncharted 4 : A Thief’s End kısa zaman önce ertelenmişti. Kullanıcılar bu durum karşısına şaşkınken, oyunun yapımcı şirketi Naughty Dog tarafından bir erteleme daha geldi. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun normal çıkışından 2 hafta sonra oyun piyasaya çıkacak. İkinci kez çıkış tarihi ertelenen oyun, Gta 5’in çıkışı gibi olaylı oldu. Oyunun ard arda ertelenmesi ile beraber oyuncular şaşkınken, oyunda grafik problemlerinin olduğu söyleniyor.

Çıkış tarihi ilk olarak 26 Nisan olarak belirlenen oyun, ikinci kez ertelenerek, çıkış tarihi 10 Mayıs’a kadar ertelendi. 10 Mayıs 2016 tarihinde PlayStation 4 oyunları arasında yer alacak oyunu herkesten önce oynamak içinde, beta sürümüne kayıt olabilirsiniz.

Cuma günü 19:00 saatinde betası açılacak oyun, 3 farklı harita da, teamdeatmatch modunda oynanabilecek. Bunların yanı sıra en çok merak edilenlerden bir tanesi de, oyunun dili ve ön sipariş fiyatıydı. Oyun, resmi Türkçe Dublaj olarak karşımıza gelecek ve 29 Şubat’ta ön siparişle 229 TL ile satışta yer almaya devam ediyor. Resmi olarak oyun içerisinde Türkçe diline de yer veren firma, aynı zamanda yakından tanıdığımız dublaj sanatçılarının sesleriyle, Türkçe Dublaj ile karşımıza çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.