Ana sayfa Dünyadan Ünlü Youtuber ilkay Zaman Ava Çıkarken Kayboldu!

Ünlü Youtuber ilkay Zaman Ava Çıkarken Kayboldu!

PAYLAŞ
Ünlü Youtuber ilkay Zaman Ava Çıkarken Kayboldu!

Youtube’da sevilen isimler arasına adını yazdırmış aynı zamanda kurumsal kimliğe sahip. Ünlü Youtuber ilkay Zaman Ava Çıkarken Kayboldu! İşte detaylar.

Türkiye de en sevilen Youtuberlar arasında yer alan İlkay Zaman, arkadaşları ile birlikte Ava gitti, ancak kayboldu. Youtube Türkiye’de sevilen isimler arasında yer alan İlkay Zaman, şu anda 100 bine yakın aboneye sahip.

Gündelik yaşamını derleyerek, Youtube’da insanları bilgilendiren Youtuber, 2 gün önce av için arkadaşlarıyla dışarı çıktı. Ancak daha sonrasında haber alınamadı. 4 kişi ava gitmesi sonrasında kayıp haberini aldığımız ilkay Zaman’ın Facebook hesabında eşi tarafından bilgiler paylaşılıyor. Eşinin söylediğine göre, yetkililer konu ile ilgilenmiyor.

Bazı kaynaklara göre ise yetkililer durum ile alakalı Baştan sağma cevaplar veriyor. Yetkililerin bu konuda sessiz kalması korkuturken, İlkay Zaman ve arkadaşlarının başına kötü bir şeyler geldiğinden korkuluyor.

Ünlü Youtuber ilkay Zaman Ava Çıkarken Kayboldu!

Bu tarz durumlar da fazlasıyla duyarlı olmak gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden yetkililerin İlkay Zaman ve arkadaşları için gerekli işlemleri başlatıp, gerekirse Amerikan konsolosluğunun acil olarak devreye girmesi gerekmektedir.

Her ne kadar bir çok kişi konu ile ilgili Troll vs. olduğunu söylese de kurumsal kimliği ve saygınlığı ile tanınan ilkay Zaman’ın kaybolduğu haberleri doğru arkadaşlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.