Ana sayfa Akıllı Telefon V SQUARED, 464 GB Kapasiteli Akıllı

V SQUARED, 464 GB Kapasiteli Akıllı

PAYLAŞ

iOS tarafında kullanıcıların 64 GB’ın en yüksek depolama kapasitesi seçeneği olmasından şikayet ettiğini biliyoruz. Apple da buna karşılık 128 GB seçeneğini sunmuştu hatırlarsanız. Android cephesinde ise akıllıların dahili hafızaları geçtiğimiz yıla kadar 16 GB’ı geçmiyordu fakat artık 32-64 dahili seçenekleri görülmeye başlanıyor ve +128 GB’a kadar microSD destekleniyor. Bu cephede kullanıcılar memmun peki ya daha fazlasını isteyenler?

Saygus isimli girişim tarafından geliştirilen V Squared, tam da depolama alanı ihtiyacına göre üretilmiş. 64 GB dahili depolama alanına sahip cihazda iki adet microSD slotu bulunuyor. +200 GB’lık iki slot ile de dahili depolama alanı birleşince 464 GB’lık bir alan oluşuyor. Üstelik teknik özelliklerden de ödün verilmemiş bir cihaz ortaya çıkıyor. 2015’in sonuna doğru yani sonbaharda çıkması bekleniyor fakat yalnızca Amerika’da olduğunu da belirtelim.

21 MP arka kamerası ve 13 MP ön kamerası ile piyasadaki amirallerden ayrılan V Squared’da ayrıca iPhonelar’daki gibi parmak izi okuyucu bulunuyor. 3100 mAh batarya barındıran cihazda Snapdragon 801 işlemci bulunuyor. 5.5 inç panele full HD ekran eşlik ediyor ve suya karşı dayanıklılık barındıran bir cihaz. Indiegogo‘da 1 milyon dolar hedefini çoktan aşmış durumda. Buyrun videosu da şöyle:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=UBqYWCEVOIc” width=”720″ height=”1280″]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.