Ana sayfa Sosyal Medya Ve Eyfel Kulesi Kırmızı Beyaz Renklere Büründü!

Ve Eyfel Kulesi Kırmızı Beyaz Renklere Büründü!

PAYLAŞ
Ve Eyfel Kulesi Kırmızı Beyaz Renklere Büründü!

Günlerdir Twitter’da başlatılan kampanya sonrasında nihayet bir sonuca ulaşıldı Ve Eyfel Kulesi Kırmızı Beyaz Renklere Büründü!

Geçtiğimiz günlerde Euro 2016 turnuvası kapsamında bir organizasyon firmasının düzenlediği etkinlikte, ülkelerin attığı tweete göre, maçın olduğu gün o ülkelerin renkleri, Eyfel kulesinde yer alacaktı. Türkiye – Hırvatistan maçını maalesef ki 1-0 kaybettik. Ancak sonuç her ne kadar yenilgi olsa da, Twitter’da ülkemizden 400 binden fazla tweet atılınca Eyfel kulesi Kırmızı Beyaz renklere büründü, Türkiye bayraklarıyla süslendi.

Fransanın simgesi olarak bilinen Paristeki Eyfel kulesi aldığı kırmızı beyaz renklerle sosyal medyanın gündemine oturdu, bir çok kullanıcı görselleri paylaştı. Canlı olarak yayınlanan görüntüler de, Eyfel kulesinin renklerimize bürünmesi oldukça gururlandırdı. Twitter’da #BizBittiDemedenBitmez ve #TUR taglarına atılan taglar başarıyla ulaştı, Eyfel kulesi aşağıdaki videodaki gibi süslendi.

Ve Eyfel Kulesi Kırmızı Beyaz Renklere Büründü!

Twitter’da başlatılan kampanya sonunda amacına ulaştı. Türkiye olarak her ne kadar Milli maçı kaybetmiş olsak da, en çok tweet atan ülke olduğumuz için Eyfel Kulesi kırmızı beyaz renklere büründü. Ortaya muhteşem bir manzara çıktı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.