Ana sayfa Akıllı Telefon Vertu’nun Yeni Telefonu Bentley Hayranlarına Hitap Ediyor!

Vertu’nun Yeni Telefonu Bentley Hayranlarına Hitap Ediyor!

PAYLAŞ

Dünyaca lüks telefon üreticis Vertu, yeni telefonu ile Bentley hayranlarını hedef aldı. Birçok araba markası için özel model üreten Vertu, lüks dizaynlı fakat basit algoritmalı cihazlarıyla uzun zamandır biliniyordu hatta bir zamanlar akıllı cihaz çıkarma gibi bir girişimi de olmuştu fakat başarısızlıkla sonuçlanmıştı.

Mulsanna Speed modelinden esinlenerek ürettiği ve dış kaplamasını karbon fiber ve deriden yapan Vertu, signature for Bentley imzasını da atmış. Lüks araçlarda kullanılan deriler ile aynı deriye sahip olduğu belirtilen Vertu Bentley’in fiyatı 23.000 dolar.

Belki aramızda Vertu’nun cihazlarının bu kadar pahalı oluşunun nedenini bilmeyenler olabilir. Vertu, üretim bandından itibaren ürettiği tüm telefonları ince işçilikle yani el yapımı bir şekilde hazırlıyor ve birleştiriyor. Tüm aşamalarda lüks hedef alındığı için en ince detaya kadar imzasını atmayı ihmal etmiyor. Ayrıca cihazda kullanılacak derinin cinsini satın alacak kullanıcı kendisi belirleyebiliyor. Bu da lüksün başka bir boyutu diyelim.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.