Ana sayfa Akıllı Telefon Vestel Venus V4 Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

Vestel Venus V4 Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

PAYLAŞ
Vestel Venus V4 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Ülkemiz de satış rakamlarıyla akıllı telefon piyasasında önemli yere sahip Vestel yeni cihazını tanıtabilir. İşte Vestel Venus V4 Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

Ülkemizin en önemli elektronik firmalarından bir tanesi olan Vestel geçtiğimiz günler de değişim haberleri ile karşımıza çıkmıştı. Bu anlamda bir çok adım atan firma daha sonrasında ise yeni akıllı telefon modelleri ile piyasadakini yerini arttırmak istedi.

2011 yılının eylül ayında Vestel Venus V-X akıllı telefon modelleri ile son tüketicinin karşısına çıkan Vestel yenilikleri ile bir kez daha karşımıza çıkacak.

Geçtiğimiz yıl son çeyreğe doğru Venus V3 modelini duyuran firma böylelikle akıllı telefon sektöründe yeni bir boyut kazandırmak istedi. Yerli üretim, yerli sermaye adı altında satışlarına devam eden Vestel’in şimdi ki amacı ise Venus V4 akıllı telefon modelini piyasaya sürmek. Daha önce ki akıllı telefon modeline göre bir üst seviyede olacak olan cihaz, Türkiye de ki akıllı telefon sektörünü de canlandırmış olacak.

Vestel Venus V4 Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

Merak edilen sorulardan bir tanesi de Vestel’in yeni çıkacak akıllı telefon modelinin teknik özellikleri nasıl olacak? Vestel Venus V4 özellikleri ve çıkış tarihi gibi önemli detaylar da varsayımlar halinde aşağıda yer alıyor. Ancak hemen hatırlatalım bunlar sadece kulüste ki söylentiler. Yani tamamen doğru ya da yanlış demek doğru olmaz.

venus-3

Vestel Venus V4 Özellikleri

Vestel Venus V4 ile 4 farklı renk karşımıza çıkabilir. 5.5 inç ekran boyutuna sahip olması beklenen cihaza Snapdragon 430 güç verirken, 3 GB Ram karşımıza çıkabilir. Android cihazların en büyük problemlerinden birisi olan ısınma, donma problemi işlemci ve ram ile halledilebilir. Bunun yanında 8 mp ön kamera, 12 mp arka kamera da gelecek özellikler arasında yer alıyor. Cihaz 3.000 mAh bataryasıyla 2 günlük ideal kullanım sunuyor.

Dünya da USB Type C portunun giderek yaygınlaşmasına Vestel de olumlu bakmış olacak ki söylenenlere göre Venus V4 cihazında Type-C kullanılacak. Ayrıca cihaz Android’in en güncel sürümü ile karşımıza çıkacak.

Vestel Venus V4 Fiyatı Ne Olacak?

Bir diğer merak edilen sorunun cevabını da verelim. Aslında bu konuda kesinleşmiş bir şey yok. Ancak Vestel’in kendi furyasındaki diğer akıllı telefon modellerini ele alırsak yeni çıkacak olan Vestel Venus V4 fiyatı hakkında da bilgi sahibi olabiliriz. Tahminimize göre Vestel Venus V4 orta segmentte yer alacak cihazın fiyatı 900 TL’den düşük olacak.

Özelliklerine göre fiyat-performans ürünü olması beklenen Vestel Venus V4, 2017 yılında karşımıza çıkması ile beraber iyi bir satış rakamına ulaşabilir. Cihaz hakkında elimizde olan bilgiler bunlarla sınırlı kaldığı için yeni bilgi geldikçe sayfayı yenileyeceğiz. Takipte kalın.

6 YORUMLAR

  1. Türk övün çalış güven Zorlu yaparsa iyisini yapar gururla paylaş çıkacaksan en yükseğe çık Venüs v4 Türkiye’nin gururu olmaya devam

  2. elin gavuru Snapdragon 835 kullanıyor vestel yeni çıkaracağı telefonda Snapdragon 430 kullancakmış şuna ya kaç yıl geriden tekip ediyor işlemcini kendin yap yada en yenisini kullan

  3. herkes eleştirilebilir ve insan eliyle yapılan istersen en son teknoloji adı bilmem ne olsun mutlaka hataları yada hatası olabilir zira insan eliyle yapılmakta.vesteli eleştirenler vestelden önceki markalar daha geriden başlamadılar mı?önce soruma cevap verin…helal olsun vestele…(mercesedesin ve başka marka araba olsun telefon olsun ilk çıktıkları halleri ne kadar da komik ve gülünç sonra da kalk vesteli eleştir yuh artık)

  4. elin gavuru Snapdragon 835 kullanıyor vestel yeni çıkaracağı telefonda Snapdragon 430 kullancakmış şuna ya kaç yıl geriden tekip ediyor işlemcini kendin yap yada en yenisini kullan ŞÜKRÜ Kardeşimin yorumlarına kesinlikle katılıyorum. yapacaksan en iyisini yap değerini de iste.

  5. v35580 kullanıyorum 2 ay oldu hala eskisi gibi memnunum kötü telefon diyenler almadan konuşmayın #GururlaYerli v4 ün çıkmasıda çok iyi olur

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.